Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » День Пам’яті і примирення

День Пам’яті і примирення

День Пам’яті і примирення, День перемоги  для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

   До вшанування Дня пам’яті та примирення  протягом тижня у Великоозерянському НВК було проведено ряд заходів, а саме:

  • Майстер-клас з виготовлення символу миру «Червоний мак керівники гуртків.
  • Виставка творів мистецтва, фотографій, історичної літератури у бібліотеці «війна великим горем стала..», «Незгасимий вогонь Перемоги» - бібліотекар Міркевич Г.С.
  • Урок мужності: «Мужність і відвага крізь покоління» - класні керівники початкових класів.
  • Урок-примирення «Славі – не тьмяніти, подвигу - жити» - класні керівники 5-8 класів.
  • Урок-примирення «Свято, що гуртує покоління» - класні керівники 9-11 класів.

      8 травня учні та вчителі школи знову поринули в спогади минулого «Пам’ятаємо. Перемагаємо»  для збереження пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Нашим супутником були червоні квіти маку як символ пам’яті про тих, хто загинув у роки війни. Прикріпивши до свого одягу квітку червоного маку, ми віддали шану героям та всім жертвам Другої світової війни. Учнями 11 класу були виготовлені та покладені вінки біля обеліску  « Слава Героям – пам’ять від вдячних односельчан » (с. В.Озера,  вул. Бегми),  а також на могилі Мальцева (с. Шахи).

   Ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторні подвиги, хто не шкодував життя, заради щастя нинішніх поколінь.
 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 518
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9