Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » Футбол

Футбол

20 квітня на міському стадіоні «Горинь»  відбулася гра 1 туру першості області з футболу між командами «Лісівник» (Дубровиця) – «Моноліт» (Вараш).  Всього в першості області грає 12 команд, які за коловою системою розіграють між собою звання найсильнішої команди першості області. Господарі поля впевнено контролювали хід зустрічі і здобули першу перемогу над суперником з рахунком 2-0, забивши по одному м’ячу вкожному з таймів. Авторами голів стали Мельник Максим і Мозоль Іван.

Одразу після закінчення гри на першість області відбулися фінальні змагання традаційного весняного кубку «Пролісок». Всьго прийнли участь в змаганнях 12 команд, які минулої неділі грали ігри попереднього етапу. У підсумку до фінальної частини вийшли команди: ФК «Золоте», «Сокіл» (Осова), «Юність» (Залужжя), «Олімпія» (Миляч). Ігри тривали 2 тайми по 25 хвилин кожен.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

1/2 фіналу
«Юність» (Залужжя) – «Сокіл» ( Осова) 0-0 (серія пенальті 4-5)
«Олімпія»(Миляч) – ФК «Золоте» 3-0

Гра за 3 місце

«Юність» (Залужжя) – ФК «Золоте» 1-0

ФІНАЛ

«Сокіл» ( Осова) - «Олімпія»(Миляч) 1-0.

Нагороджував призерів змагань і кращих гравців голова Дубровицької районної федерації футболу Петренко Віталій Анатолійович.

• Переглядів: 2 570
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9