Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » Футбол

Футбол

06-07 квітня на міському стадіоні «Горинь»  офіційно відкрився футбольний сезон 2019 року. У суботу наш район приймав  зональні обласні змагання "Кубок ГО ВФСТ "КОЛОС" з футболу - 2019 року". Виявити переможця до нас завітали 6 районних команд, які були розбиті на дві групи по 3 команди кожна. Група «Б» проводила ігри в Дубровиці, група «А» на стадіоні с.Орв’яниця. Ігри тривали 2 тайми по 20 хвилин кожен.

Володимирець - Березне 1-1.

У фінальній зустрічі господарі змагань зуміли забити єдиний м’яч у ворота команди Зарічненського району, і стали переможцями зонального етапу.

Дубровицький та Зарічненський райони вийшли до фінального етапу змагань, який буде проходити в травні.

Учасники змагань висловлюють подяку Орв’яницькому НВК за підготовку футбольного поля у с. Орв’яниця.

У неділю відбувся розіграш суперкубку району з футболу між чемпіоном і срібним призером минулорічного чемпіонату  командами  «Случ» (Колки) – «Сокіл» (Осова). Незважаючи на рясний дощ яки йшов продовж всієї зустрічі постежити за грою прийшло близько 100 уболівальників.

Гра виявилась видовищною та емоційною. Перемогу з рахунком  3-2 здобули футболісти «Случа»

«СЛУЧ» - «Сокіл» 3-2 (1-1)
- 26 хв. Сидоришин В. 1-0;
- 38 хв. (П) Аврамишин О. 1-1;
- 60 хв. Корінь О. 2-1;
- 72 хв. Створили В. 3-1;
- 76 хв. Столяр С. 3-2.

Упродовж гри арбітр зустрічі відмінив по одному голу кожної з команд , оскільки вони були забиті з порушенням правил. Показав гравцям обох команд 9 жовтих і одну червону картки.