Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » «Я-образ» сучасного педагога – реальність чи міф?»

«Я-образ» сучасного педагога – реальність чи міф?»
«Я-образ» сучасного педагога – реальність чи міф?»
Саме з цієї актуальної теми, 03 квітня 2019 року із педагогами Озерської філії було проведено тренінгове заняття.Метою методичного заходу було допомогти педагогам усвідомити власні професійні здібності та цінності, можливість і необхідність позитивних самозмін власної особистості через актуалізацію в них процесів самопізнання та самовдосконалення. Заступником завідувача філії Клюйко Н.І. було запропоновано різні вправи, ігри, релаксації. Педагоги працювали як індивідуально, так і в команді,  презентували себе елегантно та з гідністю, невпинно працюючи над власним імі­джем. Від заходу всі учасники взяли дюжину найкращих ваговитих емо­цій.

 

 

 

 

 
  • Переглядів: 569
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9