Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » Спорт

Спорт

Волейбол

16 березня відбувся Кубок Дубровицького району з волейболу серед жіночих команд.

Прийняти участь у змаганнях виявили бажання 9 команд району, які були розбиті на 3 групи по 3 команди в кожній. За підсумками ігор у групах було сформовано дві півфінальні пари.  У першому півфіналі зустрілися чемпіон і срібний призер чемпіонату команди «Сокіл-1» (Осова) і ВК «Сварицевичі». Кращий настрій на гру і бійцівські якості допомогли здобути перемогу команді з Осови 2-0  (25-13,25-14) , у другому півфіналі команда управління освіти, молоді і спорту здобула перемогу над командою «Сокіл-2» (Осова) 2-0 (25-22,25-19). Володарями перехідного кубку стали волейболістки «Сокіл-1» (Осова) які у фіналі здолали освітянок 2-0 (25-18,25-15).

Кращими  гравцями фінальної гри було визнано:
- Шевчук Вікторія (Сокіл);
- Конончук Мирослава (Управління освіти,молоді та спорту)

Баскетбол

З жовтня 2018 р. по 9 березня 2019 на Дубровиччині проходив ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З БАСКЕТБОЛУ серед чоловічих команд в якому прийняли участь 8 команд, які зіграли 6 ігор за коловою системою.