Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Дошкільна освіта – фундамент творення якісно нового освітнього простору.

Дошкільна освіта – фундамент творення якісно нового освітнього простору.

Під таким гаслом на виконання плану роботи управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації  04.03.2019 року у приміщенні центру позашкільної освіти відбулася нарада завідувачів та заступників директорів НВК  з актуальних питань дошкільної освіти.

      Головним спеціалістом управління освіти Легкою Л.В. доведено до відома присутніх питання  про стан розвитку мережі закладів дошкільної освіти за результатами статистичної звітності за 2018 рік, про стан організації харчування дітей у дошкільних закладах освіти у 2019 році. Керівників ЗДО ознайомлено з новими законодавчими, нормативно-правовими документами, що регламентують роботу закладів дошкільної освіти. Закцентовано увагу на організацію роботи та дотримання вимог з  охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти, щодо організації діяльності інклюзивних груп та постанову КМУ від 10.01.2019 №11 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти».

       Про підготовку до участі у конкурсі «Кращий заклад дошкільної освіти 2019 року з презентацією роботи закладу виступила заступник директора Заслуцького НВК Жакун О.М.

       Досвідом роботи про забезпечення оптимальної рухової активності дітей у закладі дошкільної освіти цікаво і змістовно поділилася завідувач Дубровицьким ЗДО №1 «Теремок» Конончук О.О.

       Про стан фінансування дошкільної галузі у 2019 році розповіла економіст управління Заблоцька Л.П.


     


  • Переглядів: 343
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9