Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » «Професіоналізм. Якість. Результат.»

«Професіоналізм. Якість. Результат.»

Під таким гаслом 2 березня 2019 року в Ольшанській середній школі № 1 Столінського району Республіки Білорусь пройшов міжрегіональний фестиваль педагогічної майстерності, де кращі педагоги Дубровиччини , Столінського, Пінського, Лунінецького районів, м. Пінська,  продемонстрували інноваційні навчально-виховні технології, обмінялися досвідом роботи , стали учасниками професійного діалогу з питань освітянських реформ в Україні та в Республіці Білорусь. Зі словами побажань успіху відкрили фестиваль начальник відділу освіти Столінського райвиконкому О.М.Вечорко та завідувач районного навчально-методичного кабінету В.О.Гречко.

Фестиваль проходив у семи робочих  секціях, працювали «інтерактивні перерви», педагоги мали змогу побувати в різних секціях за власним вибором і стати учасниками тренінгів, «уроків для дорослих», практикумів, майстер-класів. До складу делегації освітян Дубровиччини, яку очолювала начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Н.І.Стасюк, увійшли завідувач районного методичного кабінету Т.Ф.Таборовець, головний спеціаліст управління Г.З.Рабешко, В.І.Кренько - лауреат обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», заступник директора з виховної роботи Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»; Н.П.Пасько - переможець обласного та учасник всеукраїнського етапів конкурсу «Учитель року-2011», регіональний тренер з питань упровадження Нової української школи; О.І.Яцута – заступник директора з виховної роботи Сварицевицького навчально-виховного комплексу, керівник театру шкільних мініатюр, призер чисельних конкурсів творчого спрямування обласного рівня; Ж.П.Белеля – заступник директора з навчально-виховної роботи Селецького навчально-виховного комплексу, керівник районного семінару-практикуму учителів зарубіжної літератури, учасник регіональної творчої групи «Філологічний олімп», фестивалю сучасних уроків «Інновація». Педагоги освітніх закладів району провели у колі білоруських колег майстер-класи з питань основних засад НУШ, тренінги  з використанням здоров’язбережувальних технологій в освітньому процесі, продемонстрували інноваційні підходи до організації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, напрацювання творчих учнівських та педагогічних колективів.

День пройшов у цікавому професійному спілкуванні, запитаннях-відповідях, налагодженні партнерських та дружніх відносин.

Фестиваль завершився теплими, щирими відгуками про високий рівень професійності учасників та організаторів, впевненістю у його продовженні, адже педагогічна майстерність не знає кордонів, а бажання професійного спілкування надійно будує мости від держави до держави, від школи – до школи, від серця – до серця.

               До нових зустрічей, фестиваль !


 

 

 

 

   • Переглядів: 1 194
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9