Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Здоровий спосіб життя – це сучасно!

Здоровий спосіб життя – це сучасно!

За сприяння Народного депутата України Яніцького Василя Петровича громада села Осова отримала тренажерний комплекс вартістю 60 тисяч гривень. Це розширило можливості для надання спортивних послуг на базі закладу освіти.

         Школа, володіючи педагогічними знаннями при постійній взаємодії з учнями, їхніми батьками, медичними працівниками та шкільним психологом, місцевими органами влади та громадськістю села планує та організовує свою діяльність з урахуванням пріоритетів збереження та зміцнення здоров’я всіх суб’єктів населеного пункту. Для реалізації стратегічних завдань зміцнення здоров’я школа звертається до різноманітних здоров’язберігаючих педагогічних технологій.

         Тож, за ініціативи Стовби Яніни Олександрівни, Майстра спорту з важкої атлетики, абсолютної чемпіонки Рівненської області з важкої атлетики та класичного пауерліфтингу, учасниці всеукраїнських змагань з важкої атлетики, розпочав роботу спортивний гурток з пауерліфтингу. Заняття в ньому сприяють формуванню  у вихованців навичок здорового способу життя, а також покращує самопочуття, додає спортивної грамотності та заряджає позитивними емоціями. 

 

  • Переглядів: 448
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9