Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » відбулося спільне засідання колегії по освіті

відбулося спільне засідання колегії по освіті

25 лютого відбулося спільне засідання колегії по освіті управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА та ради районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Розглянуто такі питання :
- про стан виконання Угоди між управлінням освіти, молоді та спорту РДА, секторами освіти Миляцької та Висоцької сільських Рад та радою районної організації Профспілки працівників освіти у 2018 році;
- про створення оптимальної мережі закладів освіти району;
-про виконання рішень попередньої колегії управління освіти, молоді та спорту РДА.
Присутні заслухали звіти начальника управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І., в.о. завідуючу сектором освіти Висоцької сільської Ради Постоєву С.М. та голову райради профспілки Твердюк В.М.
Надзвичайно важливою проблемою залишається питання фінансування з місцевого бюджету дошкільної освіти взагалі та підвищення оплати праці педагогам дошкільної, позашкільної освіти. Відсутня постанова Уряду про підвищення зарплати даній категорії працівників, а органи місцевого самоврядування не встановлюють регіональні надбавки, як дозволяє чинне законодавство. Лише з 1 січня 2019 року таку надбавку встановлено Висоцькою сільською радою для педагогів Людинського та Висоцького дошкільних закладів.
Прийнята постанова спільного засідання.
З учасниками спілього засідання зустрівся Народний депутат України В.П. Яніцький. Зал з надією зустрів його повідомлення про вирішення проблеми дошкілля на законодавчому рівні.
Обнадійливою була інформація Народного депутата про реалізацію у 2019 році проектів за рахунок фонду регіонального розвитку по підвищенню рівня енергоефективності за сприяння Народного депутата В.Яніцького.
Користуючись нагодою народний обранець вручив трьом освітянам Грамоти Верховної Ради України, а саме: завідуючій дошкільним навчальним закладом "Малятко" Тетяні Пігаль, директорам НВК Дубровицького "Ліцей-школа" Володимиру Кушніру та Сварицевицького НВК Олені Полюхович. 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 524
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9