Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій


08 травня. Спартакіада школярів з легкої атлетики серед учнів 7-9 класів. м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 11.00.11 травня. Першість  області з футболу. 5 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Случ» (Березне).м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 15.00.Провідник по сайту  »   » відбулося спільне засідання колегії по освіті

відбулося спільне засідання колегії по освіті

25 лютого відбулося спільне засідання колегії по освіті управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА та ради районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Розглянуто такі питання :
- про стан виконання Угоди між управлінням освіти, молоді та спорту РДА, секторами освіти Миляцької та Висоцької сільських Рад та радою районної організації Профспілки працівників освіти у 2018 році;
- про створення оптимальної мережі закладів освіти району;
-про виконання рішень попередньої колегії управління освіти, молоді та спорту РДА.
Присутні заслухали звіти начальника управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І., в.о. завідуючу сектором освіти Висоцької сільської Ради Постоєву С.М. та голову райради профспілки Твердюк В.М.
Надзвичайно важливою проблемою залишається питання фінансування з місцевого бюджету дошкільної освіти взагалі та підвищення оплати праці педагогам дошкільної, позашкільної освіти. Відсутня постанова Уряду про підвищення зарплати даній категорії працівників, а органи місцевого самоврядування не встановлюють регіональні надбавки, як дозволяє чинне законодавство. Лише з 1 січня 2019 року таку надбавку встановлено Висоцькою сільською радою для педагогів Людинського та Висоцького дошкільних закладів.
Прийнята постанова спільного засідання.
З учасниками спілього засідання зустрівся Народний депутат України В.П. Яніцький. Зал з надією зустрів його повідомлення про вирішення проблеми дошкілля на законодавчому рівні.
Обнадійливою була інформація Народного депутата про реалізацію у 2019 році проектів за рахунок фонду регіонального розвитку по підвищенню рівня енергоефективності за сприяння Народного депутата В.Яніцького.
Користуючись нагодою народний обранець вручив трьом освітянам Грамоти Верховної Ради України, а саме: завідуючій дошкільним навчальним закладом "Малятко" Тетяні Пігаль, директорам НВК Дубровицького "Ліцей-школа" Володимиру Кушніру та Сварицевицького НВК Олені Полюхович. 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 228
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9