Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Вітаємо з успіхом !

Вітаємо з успіхом !

22 лютого 2019 року завершився обласний  етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019», у якому вчитель Дубровицького НВК «Ліцей-школа»  Кренько Вікторія Іванівна в нелегкому напруженому змаганні серед найкращих учителів області в номінації «Основи здоров’я»  виборола звання лауреата обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».


Шановна Вікторіє Іванівно!


 Вітаємо з професійним успіхом, зичимо нових звершень і перемог, невпинного руху вперед у педагогічній діяльності та самоствердженні. Нехай Ваша учительська доля буде прихильною , праця – пошанованою, щастя – безмежним ! 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 840
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9