Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » до святкування Міжнародного дня рідної мови

до святкування Міжнародного дня рідної мови

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну, 

красу її, вічно живу і нову, 

і мову її солов'їну. 

(Володимир Сосюра)

 

        Без знання рідної мови обійтися ніяк не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. Адже мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

       Під таким гаслом 21 лютого учні  та вчителі Великоозерянського НВК долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови.

      На честь свята учні 5-8 класів  писали вірші, прозу та  твори рідною мовою. Для учнів 9-11 класів була проведена конференція та перегляд презентацій на тему :» Говорити українською – це модно».

      Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте,розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь 

 

 

 

  • Переглядів: 344
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9