Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

Анонс спортивних подій


22 лютого. Турнір з волейболу серед юнаків  пам’яті Пігаля. Спортзал Удрицького НВК . Початок 11.00.


22 лютого. Турнір з футзалу серед юнаків  пам’яті «Героїв Небесної Сотні» серед жінок (Гра за 1 місце, гра за 3 місце). Спортзал Орв’яницького НВК. Початок 12.00.


22 лютого. Кубок Петровської з баскетболу серед дівчат Спортзал  Висоцької ЗОШ. Початок 11.00.


23 лютого. Чемпіонат району з волейболу серед чоловіків. (7-9) тури. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


24 лютого. Спартакіада серед працівників освіти з баскетболу. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Заключний етап конкурсу ім. Шевченка

Заключний етап конкурсу ім. Шевченка

         Фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Г. Шевченка відбувся 02 лютого 2019 року у Рівненській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13. Конкурс утверджує ідеї Нової української школи та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає молодь замислитися над сенсом життя, усвідомити, що українська мова престижна і потрібна для консолідації усіх етнічних спільнот на території України.

         Від Дубровицького району у фінальному етапі конкурсу взяла участь Придюк Вероніка Ігорівна, учиця 7 класу Крупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

         Учасників конкурсу привітали методист Інституту модернізації змісту освіти МОН України Катерина Михайленко, голова журі ІІІ етапу Конкурсу у Рівненській області Микола Піддубний, який зачитав вітання Міністра освіти України Лілії Гриневич. Наталія Савчук, член правління Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Тараса Шевченка, привітала учасників конкурсу та вручила подарунки і дипломи переможців обласного етапу Конкурсу.

         Зичимо учасниці подальших успіхів, а наставниці – творчої наснаги!
  • Переглядів: 90
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9