Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » Навчалися молоді керівники закладів освіти

Навчалися молоді керівники закладів освіти

17 грудня 2018 року в Орв’яницькому навчально-виховному комплексі «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося заняття районної школи молодого керівника, учасниками якого стали директори закладів освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи зі стажем роботи на посаді до трьох років. Молоді освітні менеджери побували на уроках у перших класах, де їм було презентовано основні засади упровадження Концепції нової української школи на уроці фізкультури (учитель Бугай В.І.), різні форми роботи з першокласниками у «ранковому колі», у групах, у парах, в учнівських творчих справах, проектах, презентованих учителем 1 класу Подик Р.М. та Яцун Л.Ф.

Із цікавістю учасники навчального заняття побували у музейних кімнатах закладу, оглянули презентаційні стенди, присвячені героям-односельчанам, учасникам майдану та АТО. Директор закладу Буткевич А.І. ознайомила присутніх із системою роботи дирекції щодо ведення ділової документації керівника школи,  із досвідом організації атестаційного процесу педагогічних працівників. Заступник директора з навчально-виховної роботи спрезентувала учасникам занять актуальні моменти методичного супроводу атестації вчителів. Проведено консультаційний блок щодо проблемних питань в організації атестації педагогічних кадрів. Учасники заняття обмінялися враженнями від вивченого та побаченого у закладі, висловили думку про необхідність таких зустрічей, оскільки вони допомагають професійному становленню молодого керівника. 

 

 

  • Переглядів: 205
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9