Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Навчалися молоді керівники закладів освіти

Навчалися молоді керівники закладів освіти

17 грудня 2018 року в Орв’яницькому навчально-виховному комплексі «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося заняття районної школи молодого керівника, учасниками якого стали директори закладів освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи зі стажем роботи на посаді до трьох років. Молоді освітні менеджери побували на уроках у перших класах, де їм було презентовано основні засади упровадження Концепції нової української школи на уроці фізкультури (учитель Бугай В.І.), різні форми роботи з першокласниками у «ранковому колі», у групах, у парах, в учнівських творчих справах, проектах, презентованих учителем 1 класу Подик Р.М. та Яцун Л.Ф.

Із цікавістю учасники навчального заняття побували у музейних кімнатах закладу, оглянули презентаційні стенди, присвячені героям-односельчанам, учасникам майдану та АТО. Директор закладу Буткевич А.І. ознайомила присутніх із системою роботи дирекції щодо ведення ділової документації керівника школи,  із досвідом організації атестаційного процесу педагогічних працівників. Заступник директора з навчально-виховної роботи спрезентувала учасникам занять актуальні моменти методичного супроводу атестації вчителів. Проведено консультаційний блок щодо проблемних питань в організації атестації педагогічних кадрів. Учасники заняття обмінялися враженнями від вивченого та побаченого у закладі, висловили думку про необхідність таких зустрічей, оскільки вони допомагають професійному становленню молодого керівника. 

 

 

  • Переглядів: 441
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9