Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти



 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)



 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

18 грудня 2018 року на базі Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів. Учасниками стали 37 школярів, які мали змогу перевірити свої знання та позмагатися хто найкращий.

Отож, переможцями стали:

 

9 клас


І місце – Корейчук Олена Олександрівна, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Турук Г.С.).

ІІ місце – Гладкий Назарій Леонідович, учень  Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  (вчитель Дука С.В.);

ІІ місце – Дубінець Яна Вадимівна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІ місце – Молчанович Анастасія Анатоліївна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІІ місце – Правник Аліна Миколаївна, учениця Орв’яницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Годунко Л.Л.);

ІІІ місце – Жакун Назар Сергійович, учень Бережківської ЗОШ І-ІІІ   ступенів

( учитель Петрушко М.В);

ІІІ місце – Лясковець Арина Павлівна, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Рабешко Г.О.);

ІІІ місце – Берестень Богдана Валеріївна, учениця Висоцької  ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Сабан А.Р.);

ІІІ місце – Бернацька Ольга Ігорівна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Кедрук В.П.).

 

10 клас


І місце – Савич Карина Василівна, учениця Лютинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Чудік О.Т.);

ІІ місце – Адамчук Антон Іванович, учень Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Рабешко Г.О.);

ІІ місце – Орленко Соломія Іванівна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  (вчитель Дука С.В.);

ІІІ місце – Полюхович Анастасія Богданівна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Кедрук В.П.);

ІІІ місце – Янковська Юлія Олександрівна, учениця Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Гура Р.С.).


 

11 клас


І місце – Яцута Яна Миколаївна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІ місце – Якубович Вікторія Валеріївна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.

№ 2 (вчитель Дука С.В.);

ІІ місце – Красько Дана Миколаївна, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Рабешко Г.О.);

ІІІ місце – Дем’яненко Ангеліна Андріївна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.).

 

Всім творчої наснаги та нових успіхів!

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 305
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9