Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


20 грудня. Турнір з волейболу серед дівчат присвячений Дню Святого Миколая. 2 тур. спортзал  Осівського НВК . Початок 11.00.


21 грудня. Турнір з футзалу серед юнаків пам’яті Ю.Сокола. 3 тур. Спортзал Людинської ЗОШ. Початок 11.00.


22 грудня. Турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті М.Хрипти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


23 грудня. Чемпіонат району з волейболу серед жінок 3 тур. Спортзал Озерської  ЗОШ. Початок 11.00.


30 грудня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 3 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Наша спортивна гордість на світовому п’єдесталі

Наша спортивна гордість на світовому п’єдесталі

Хто з нас не мріяв у дитинстві та юності? Мабуть, таких людей немає. Бо юність – це саме та пора, коли здається, що весь світ біля твоїх ніг, коли мрія,  як та фантастична рожева пташка фламінго танцює навколо тебе, а твоє завдання – тільки взяти її в руки. Колись абсолютно всі школярі мріяли стати космонавтами, щоб підкорити космічні простори Всесвіту, відомими кінозірками і футболістами. Тепер, коли підкорення Всесвіту – це звична справа, бо у руках сучасний гаджет, космонавтами бути вже не мріють. А от спортивні рекорди – то зовсім інша справа.  Якщо ти займаєшся спортом – то обов’язково: світовий п’єдестал, медалі, овації – і гордість за свою Батьківщину, коли звучить гімн твоєї держави. А якщо чемпіон світу поряд з тобою, за шкільною партою, у твоїй школі, тоді як?

У Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 навчається чемпіон світу з панкратіону – учень  9-Б класу Віденчук Віктор. Нещодавно він повернувся з Будапешту, з чемпіонату світу, де здобув І місце з панкратіону.

5 грудня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася урочиста лінійка, де привітали чемпіона світа з панкратіону  Віденчука Віктора.

Ми пишаємося нашим учнем за його спортивні досягнення та перемоги, Ми радіємо за його перемоги і гордимося, що слава учня  Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 лине на увесь світ! Так тримати!!!

 


 

 

  • Переглядів: 840
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9