Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти



 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)



 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » ВІТАЄМО переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

ВІТАЄМО переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

4 грудня 2018 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математикит серед учнів 6-11 класів. Із 125 учасників переможцями стали:


6 клас


І місце

Бернацький Єгор Ігорович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Постоєв Даниїл Андрійович - Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковальчук Іванна Федорівна - Лютинський НВК

Дричко Зоряна Іванівна - Золотинська ЗОШ І-ІІ ст.

Шах Валерія Валеріївна - КЗ "Миляцький НВК"

ІІІ місце

Гурик Дмитро Павлович - Берестівський НВК

Островець Владислав Миколайович - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Лінкевич Андрій Дмитрович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

Колядич Сергій Русланович - ДубровицькаЗОШ І-ІІІст№2


7 клас


І місце

Кушнір Олександр Володимирович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Холодько Богдан Леонідович - Сварицевицький НВК

Тушич Анастасія Юріївна - Бережківська ЗОШ

Сало Владислав Олександрович - КЗ "Миляцький НВК"

Добринський Владислав Ігорович - Людинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.К.Хомич

ІІІ місце

Ценацевич Дарина Вадимівна - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Шибанова Марія В'ячеславівна -  Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

Богатько Ігор Сергійович - Вербівський НВК

Твердун Дмитро Віталійович - Берестівський НВК

Димидович Іван Олександрович - КЗ:,,Перебродівський НВК,,ЗОШ I-III ступені"'

Буткевич Богдан Олександрович - Орв'яницький НВК


8 клас


І місце

Твердун Оксана Олегівна  - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Шапор Юлія Олегівна - Мочулищенський НВК

Загоровський Сергій Сергійович - Бережківська ЗОШ

Красько Вікторія Вікторівна - Орв'яницький НВК

Безушко Олександр Олегович - Орв'яницький НВК

Калюх Павло Миколайович - Колківський НВК

ІІІ місце

Ващишина Леся Вікторівна - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Козік Мирослава Ростиславівна - Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бандурська Тетяна Максимівна - Берестівський НВК

Костючок Владислав Олегович - Бережківська ЗОШ

Бачук Ігор Ярославович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

Чудік Катерина Сергіївна - Лютинський НВК


9 клас


І місце

Рока Ірина Василівна - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Правник Аліна Миколаївна - Орв'яницький НВК

Гогоц Богдан Олегович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

ІІІ місце

Літвін Владислава Михайлівна - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

Красько Владислав Олегович - Залузький НВК

Богельська Оксана Ігорівна - КЗ "Удрицький НВК"


10 клас


І місце

Адамчук Ілля Іванович - Селецький НВК ім. О. Ващишина

ІІ місце

Крупко Діана Генадіївна - Сварицевицький НВК

Гайдиш Владислав Анатолійович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Антосюк Ангеліна Ігорівна - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

ІІІ місце

Буткевич Альона Петрівна - Берестівський НВК

Красько Назар Вадимович - Залузький НВК


11 клас


І місце

Ярмошевич Ігор Геннадійович - КЗ "Миляцький НВК"

ІІ місце

Семенчук Костянтин Романович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Новак Володимир Володимирович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

ІІІ місце

Бондарчук Наталія Анатоліївна - КЗ "Удрицький НВК"

Пришко Сергій Андрійович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"



  • Переглядів: 296
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9