Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти



 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)



 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » Результати участі в олімпіаді «Юне обдарування»

Результати участі в олімпіаді «Юне обдарування»


3 грудня 2018 року відбувся районний етап учнівської олімпіади «Юне обдарування».


Українська мова


І місце

Велінець Діана Віталіївна, Селецький НВК.

ІІ місце

Клюйко Анастасія Анатоліївна, Берестівський НВК.

Жакун Володимир Володимирович, Колківський НВК.

Петрус Тетяна Василівна, Орв’яницький НВК

Холодько Богдана, Сварицевицький НВК

Такун Вікторія Іванівна, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІІ місце

Белеля Анастасія Юріївна, Велюнський НВК

Постоєва Ангеліна Андріївна, Висоцька ЗОШ

Шинкар Дарина Йосипівна, Лютинський НВК

Богатько Валерія Василівна, Туменський НВК

Гузич Анастасія Семенівна, Удрицький НВК

Кузло Катерина Володимирівна, Дубровицька ЗОШ №2

Бруяка Анатолій Васильович, Заслуцький НВК

Гриценко Вікторія Вікторівна, Крупівська ЗОШ

Бараш Назар Олексійович, Лісівська філія

Лепуга Каміла Петрівна, Підлісненський НВК




Математика


І місце

Мухін Іван Олексійович, Селецький НВК

ІІ місце

Боковець Даниїл Петрович, Берестівський НВК

Лінкевич Максим, Дубровицька ЗОШ №1

Хомич Вікторія Володимирівна, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»

ІІІ місце

Ющук Софія Ярославівна, Бережницький НВК

Калюх Олег Іванович, Бережківська ЗОШ

Белеля Роман Юрійович, Висоцька ЗОШ

Луцук Вероніка Василівна, Мочулищенський НВК

Довжик Василь Олегович, Орв’яницький НВК

Крупко Назар, Сварицевицький НВК

Яцута Олександр Васильович, Удрицький НВК


Природознавство


І місце

Велінець Віталій Григорович, Селецький НВК

ІІ місце

Твердун Анатолій Віталійович, Берестівський НВК

ІІІ місце

Гнедько Тетяна Артемівна, Висоцька ЗОШ

Красько Артем Олегович, Залузький НВК

Остаповець Максим Юрійович, Колківський НВК

Галушко Богдан Миколайович, Орв’яницький НВК

Боковець Станіслав Володимирович, Сварицевицький НВК

Янковський Дмитро Геннадійович, Дубровицька ЗОШ №1

Якимович Анастасія Вікторівна, Удрицький НВК

Бугай Станіслав Михайлович, Золотинська ЗОШ





  • Переглядів: 448
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9