Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій


20 квітня. Першість  області з футболу. 1 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Моноліт» (Вараш).м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 13.00.


20 квітня. Фінал «Кубок Пролісок». м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 15.00.


Провідник по сайту  »   » Зі святом, шановна ювілярко !

Зі святом, шановна ювілярко !

 


Якщо є у людини талант – він проявляється у всьому : в роботі, у спілкуванні з колегами, у невичерпній життєвій енергії та бажанні творити прекрасне словом і справою. Саме така талановита людина, прекрасний педагог ,  учитель фізики Висоцької школи -  Красюк Клавдія Петрівна – зустріла свій 70-річній ювілей. З найщирішими святковими побажаннями привітали ювілярку начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Н.І.Стасюк, завідувач районного  методичного кабінету Т.Ф.Таборовець, голова Висоцької ОТГ Л.Ф.Гура, відзначивши  високий креатив, прогресивне мислення учителя, її готовність сприймати і втілювати нові технології, методики, реформи , які упродовж багатьох років допомогли ювілярці підготувати численних призерів районних, обласних учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, конкурсів фізико-природничого спрямування. Адже в учительській долі Красюк К.П. - і хвилюючі миті конкурсанта районного та обласного конкурсу «Учитель року», і перемоги всеукраїнського рівня в педагогічних конкурсах в тісній співпраці із всеукраїнськими педагогічними часописами, і високопрофесійна участь у районній панорамі творчого вчительського доробку, і перемоги в районному та обласному  фестивалі-ярмарку  педагогічних ідей, і ряд районних та обласних семінарів, де презентувався її педагогічний досвід та  звучало поряд з досягненнями з фізики і власне поетичне слово, сподвижницька робота наставника на заняттях з молодими колегами закладів освіти району, нескінченна щорічна напружена робота в журі районних олімпіад та конкурсів.

Нехай же буде прихильною до  Вас, шановна Клавдіє Петрівно, доля, міцним – здоров’я, успішною і щедрою на талановитих учнів – робота. Нехай будні наповнюються радістю спілкування з колегами та друзями, а кожен новий день приносить щастя та удачу !


Нехай збуваються найзаповітніші мрії, а вічними супутниками Вашого життя будуть ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ !

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 209
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9