Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

25.10.2018 року на базі центру позашкільної освіти проведено нараду заступників з виховної роботи.  Розглянуто питання:

1.Про використання державної символіки в освітніх закладах  району.

2.Основні питання  роботи щодо безпеки й благополуччя дитини.

3.Про запобігання та протидію домашньому насильству. Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії  педагогічних працівників з іншими органами та службами (наказ МОН України від 02.10.2018 №1047).

4.Роль   батьківської громадськості в державно-громадській моделі управління освітою в умовах нової української школи та реалізації Закону України «Про освіту».

5.Про проектну діяльність органів учнівського самоврядування в районі.

6.Профорієнтаційна робота закладів освіти району з впровадження інноваційного профорієнтаційного проекту «Знай і люби свій край».

7.Про планування роботи на осінніх канікулах.

8.Різне ( місячник правового виховання, тиждень правових знань, 16 днів проти насильства, про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», про Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності», лист-роз’яснення щодо застосування окремих положень інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти).


 

 

  • Переглядів: 460
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9