Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » «СТОП! БУЛІНГ !»

«СТОП! БУЛІНГ !»

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань: 10 % – регулярно (раз на тиждень і частіше); 55 % – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26 % – батьків вважають своїх дітей жертвами булінгу.

В Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2   соціально-психологічною службою  постійно проводиться робота щодо профілактики булінгу в учнівському середовищі. В жовтні місяці  був проведений тиждень  «Протидії  булінгу» ,в рамках якого  були проведені   виховні заходи по класах , а саме заняття з лементами тренінгу « Булінг -способи протидії» , профілактична бесіда  « Шкільні конфлікти  » , показ відео « Як запобігти булінгу?», «Як відомі люди пережили булінг  в дитинстві ?» . В  закладі  був розміщений   стенд з інформацією   протидії   булінгу, а  також проводилось опитування  учнів школи  з метою виявлення обізнаності проблеми булінгу.    В кінці тижня     учні школи взяли участь в  акції  «СТОП!  БУЛІНГ» , під час якої  був організований флешмоб , також  була створена  фотозона  з хештегом  #СТОПБУЛІНГ , де діти робили фото і завантажували  їх  на свої сторінки у   соціальних мережах .

 


 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 780
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9