Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Конкурс «Кращий дошкільний навчальний заклад!»

Конкурс «Кращий дошкільний навчальний заклад!»        Конкурс «Кращий дошкільний навчальний заклад!», який проведено  з метою виявлення  кращих закладів дошкільної освіти району та підтримки їх діяльності, був проведений у двох  номінаціях: «Кращий міський дошкільний навчальний заклад» та «Кращий дошкільний навчальний заклад сільської місцевості».

          На конкурс надійшли матеріали із Дубровицького дошкільного навчального закладу №1»Теремок», дошкільних підрозділів Трипутнянського та Мочулищенського  навчально-виховних комплексів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст..-дошкільний навчальний заклад», дошкільного підрозділу Заслуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад», дошкільного підрозділу Озерської філії Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» та Бережківського дошкільного навчального закладу «Малятко» Бережківської сільської ради. Свою роботу заклади висвітлили у презентаціях та відеофільмах.

        Журі конкурсу відмічає, що колективи закладів дошкільної освіти працюють над зміцненням  навчально-матеріальної бази, впроваджують нові сучасні інноваційні технології, передовий педагогічний досвід, інноваційні технології в організації життєдіяльності дітей дошкільного віку, впровадженням інклюзивної освіти.

       У закладах створено ігрове предметно-розвивальне середовище, зросла   результативність навчально-виховного процесу.  Значна увага приділена питанням ведення ділової документації, охорони праці та техніки безпеки, обліку дітей, естетичному оформленню  навчальних та громадських приміщень, ігрових та спортивних майданчиків. Кожен заклад має свій девіз, герб та гімн.

Відповідно до рішення районного журі з проведення конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад»,  переможцем у номінації «Кращий міський дошкільний навчальний заклад» визнано  Дубровицький дошкільний навчальний заклад №1 «Теремок», у номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад сільської місцевості» - дошкільний підрозділ «Чебурашка» Трипутнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.–дошкільний навчальний заклад».   

       Матеріали переможців конкурсу надіслано в управління освіти і науки облдержадміністрації для участі у ІІ етапі конкурсу.

 

  • Переглядів: 838
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9