Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

11 червня. Спартакіада серед працівників освіти з пляжного волейболу. Міськийц пляж.  Початок 11.00


13-14 червня. Спартакіада серед працівників освіти з туризму та спортивного орієнтування. Урочище «Кураські гори. Початок 11.00.

Провідник по сайту  »   » Покровський турнір-2018

Покровський турнір-2018

14 жовтня ми відзначаємо День Захисника України у день Покрови Святої Богородиці водночас з Днем українського козацтва та створення УПА. Мільйони людей вірять, що небо України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати святу землю. 

        Напередодні цих великих свят у Берестівському НВК традиційно проводиться Покровський турнір з футболу. Цьогоріч у спортивному святі взяли участь команди Дубровицького НВК-ліцей, Орв'яницького НВК, Колківського НВК, Берестівського НВК та Людинської ЗОШ. Почесні гості, помічник-консультант народного депутата України Василя Яніцького Слободзян Оксана Семенівна та сільський голова села Берестя Дашук Микола Павлович,  привітали учасників турніру і побажали майбутнім захисникам бути мужніми, надійними, бути опорою своєї сім'ї та народу. Під час перерви у змаганнях футболісти змогли поласувати козацьким кулішем.

          У нелегкій боротьбі першість виборола команда Дубровицького НВК- ліцей, ІІ місце посіла команда Колківського НВК, ІІІ - Берестівського НВК. 

        Ми висловлюємо слова вдячності за сприяння та підтримку у проведенні турніру народному депутату України Василю Яніцькому та щиро вітаємо з наступаючими  святами.

 


 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 370
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9