Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

Анонс спортивних подій


22 лютого. Турнір з волейболу серед юнаків  пам’яті Пігаля. Спортзал Удрицького НВК . Початок 11.00.


22 лютого. Турнір з футзалу серед юнаків  пам’яті «Героїв Небесної Сотні» серед жінок (Гра за 1 місце, гра за 3 місце). Спортзал Орв’яницького НВК. Початок 12.00.


22 лютого. Кубок Петровської з баскетболу серед дівчат Спортзал  Висоцької ЗОШ. Початок 11.00.


23 лютого. Чемпіонат району з волейболу серед чоловіків. (7-9) тури. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


24 лютого. Спартакіада серед працівників освіти з баскетболу. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Покровський турнір-2018

Покровський турнір-2018

14 жовтня ми відзначаємо День Захисника України у день Покрови Святої Богородиці водночас з Днем українського козацтва та створення УПА. Мільйони людей вірять, що небо України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати святу землю. 

        Напередодні цих великих свят у Берестівському НВК традиційно проводиться Покровський турнір з футболу. Цьогоріч у спортивному святі взяли участь команди Дубровицького НВК-ліцей, Орв'яницького НВК, Колківського НВК, Берестівського НВК та Людинської ЗОШ. Почесні гості, помічник-консультант народного депутата України Василя Яніцького Слободзян Оксана Семенівна та сільський голова села Берестя Дашук Микола Павлович,  привітали учасників турніру і побажали майбутнім захисникам бути мужніми, надійними, бути опорою своєї сім'ї та народу. Під час перерви у змаганнях футболісти змогли поласувати козацьким кулішем.

          У нелегкій боротьбі першість виборола команда Дубровицького НВК- ліцей, ІІ місце посіла команда Колківського НВК, ІІІ - Берестівського НВК. 

        Ми висловлюємо слова вдячності за сприяння та підтримку у проведенні турніру народному депутату України Василю Яніцькому та щиро вітаємо з наступаючими  святами.

 


 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 260
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9