Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій


30 жовтня 2018 року  районний збір лідерів учнівського самоврядування.


08 листопада 2018 року засідання районної ради батьківського активу.


9 листопада 2018 відбудеться районний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
13 листопада 2018 року відбудеться районний етап  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика


21 листопада 2018 року відбудеться ХІІІ районний  батьківський форум «Нова українська школа: педагогіка партнерства».


Упродовж листопада 2018 року у освітніх закладах району проводиться  місячник правового виховання.Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


24 листопада. Кубок району серед чоловіків з волейболу. Фінал. спортзал  Дубровицбкого НВК «Школа-ліцей». «Сокіл» (Осова) - «Юність» (Залужжя). Початок 17.00                           

                

25 листопада. Спартакіада серед школярів і працівників освіти з шахів, шашок. Дубровицька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.Початок 10.00    Провідник по сайту  »   » Впевнений старт

Впевнений старт

З радістю, любов'ю та ласкою

Прийми, Україно, свого першокласника,

Першокласника Нової української школи!

 

       Із хвилюванням поспішали сьогодні найменші учасники освітнього процесу на Свято Знань. І не дивно, бо саме вони розпочнуть долати шлях Нової української школи. Довкола цієї теми точиться багато розмов: є скептики, які з недовірою ставляться до нововведень, є оптимісти, які впевнені, що майбутні випускники нової школи – саме та рушійна сила, що піднесе Україну до європейських висот.

       Та годі сперечатися, давайте послухаємо інтерв’ю з перших вуст безпосередньо з тими, хто найбільш причетний до втілення нових реформ. Добряче попрацював сьогодні прес-центр Берестівського навчально-виховного комплексу і ось маємо такі думки:

       Сергій Тимофійович Климчук, директор: «Новий Закон «Про освіту» має докорінно змінити українську школу – перейти від простого зубріння та відтворення інформації до розвитку нестандартного мислення та творчості. Реформа української школи розрахована на роки, проте створювати новий освітній простір ми почали вже декілька років тому: по-сучасному обладнали ігрову кімнату, створили майданчик для учнів початкових класів та осередок із безпеки дорожнього руху. Вірю в державу, вірю в учительський колектив, бо впевнений – лише разом ми – сила».

       Першокласники:

Мар'янка: «Як у школі гарно! Але моя вчителька – найгарніша!»

Антон: «Вельми інтересно!»

Олександра: «А завтра знову йдемо до школи? Ура!!!»

       Інна Михайлівна Воловень, учитель 1-А класу: «Нова українська школа – це  школа, у якій комфортно і діткам, і батькам, і мені, вчителю. Нарешті дали волю педагогам, не заганяють їх у певні рамки, а дозволяють реалізовувати свої творчі задуми. Я сьогодні не йшла до школи, а летіла на крилах, бо Нова українська школа – це моє. Планів та проектів багато, але все це ми будемо втілювати разом з учнями та батьками».

       Ганна Миколаївна Твердун, учитель 1-Б класу: «Перш за все, треба сказати, що Нова українська школа – це школа можливостей. Якщо раніше дитина приходила і, як губка, втягувала знання, то зараз одним з ключових моментів є те, що дитина повинна володіти компетентними знаннями й вміти застосовувати їх на практиці. Нова українська школа – це школа партнерства, де є взаємозв’язок між вчителем, учнем та батьками, де всі члени є рівноправними».

       Світлана, мама першокласниці: «Ой, знаєте, для діток це дуже добре, тому що їм набагато легше адаптуватись до нових незвичних умов. Вони мають можливість побути ще трішки маленькими дітьми. Та й від класів я у захваті: так незвично, цікаво, комфортно, по-новому. Є надія, що з цього нововведення вийде міцний тандем діток, учителів і нас, батьків».

       Дмитро, учень 11 класу: «Моя мама – вчитель 1 класу. Це ж вона розпочала сьогодні навчати діток по-новому. Вчора ввечері я навіть не пішов ввечері гуляти, бо мені було цікаво спостерігати, як матуся готується до першого уроку. Тепер я знаю, що таке НУШ, леп-бук, ранкове коло. Я зловив себе на думці, що мені це подобається. Може, і собі обрати професію вчителя?..»

       Андрій, учень 4 класу: «А я не заздрю своєму братові – йому навчатися аж 12 років!»

         Отож, вдалого старту!

 

 ДЖЕРЕЛО


 

 

 

 

 

  • Переглядів: 254
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9