Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » Пляжний волейбол.

Пляжний волейбол.

02 серпня на міському пляжі відбувся фінальний етап чемпіонату району з пляжного волейболу. Всього у чемпіонаті прийняло участь 20 команд, які 28 липня у відбіркових змаганнях виявили 12 сильніших команд. У фінальній частині 12 команд були розбиті на 4 групи по 3 команди у кожній. Після завершення ігор у групах до чвертьфіналів пробилося 8 команд, які сформували 4 чвертьфінальних пари. На жаль у іграх групового етапу зазнав травми гравець команди «Юність»-3 (Залужжя) Жакун Сергій, і команда була змушена припинити боротьбу за медалі.

¼ фіналу.

«Бродниця» - «Случ» (Колки) 2-0 (21-19,21-19)

«1997» (Осова) - «Сокіл» (Осова) 0-2 (13-21,17-21)

«Юність» (Залужжя) – « Торіно» (Дубровиця) 0-2 (14-21,18-21)

«Юність»-3 (Залужжя) – «Маслюки» (Дубровиця) 0-2 (0-21,0-21)

У півфінальних іграх несподіванок не сталося, фаворити пар прогнозовано здобули перемоги.

½ фіналу.

«Бродниця» - «Сокіл» (Осова) 2-0 (21-16,21-14)

« Торіно» (Дубровиця) - «Маслюки» (Дубровиця) 0-2 (13-21,15-21)

Ігри за призові місця проходили в напруженій боротьбі. Доля ігор за 3 місце і  фіналу вирішувалася у третьому вирішальному сеті. Бронзові нагороди дісталися команді « Торіно» (Дубровиця), а чемпіонами району вдруге поспіль стала команда «Маслюки» (Дубровиця), яка зуміла переламати хід фінальної гри, і здобути перемогу в 3 сеті.

Гра за 3 місце

«Сокіл» (Осова) - « Торіно» (Дубровиця) 1-2 (21-14,15-21,12-15)

фінал

«Бродниця» - «Маслюки» (Дубровиця) 1-2 (21-17,14-21,11-15)

Усі призери змагань отримали з рук начальника управління освіти, молоді та спорту Стасюк Ніни Іванівни і заступника голови районної ради Задорожного Олександра Івановича  кубки та медалі.