Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій

24 березня. Відкритий кубок району з баскетболу серед чоловіків. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Перемога в Міжнародному конкурсі

Перемога в Міжнародному конкурсі

Навчальний рік невпинно наближається до свого завершення, а перемоги Берестівського НВК продовжуються. У цьому навчальному році Науково-дослідним інститутом українознавства було оголошено Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».


 


Метою Конкурсу є ознайомлення та поширення кращого досвіду освітян щодо українознавчого наповнення системи освіти, використання елементів українознавства в різних галузях освіти в Україні та за кордоном з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, формування особистісних рис громадянина Української держави. Конкурс спрямований на використання потенціалу українознавства як засобу формування свідомого і мотивованого патріотизму, вироблення соціальних та культурних компетентностей, що передбачають вміння зберігати та захищати національну ідентичність через визначення ціннісних пріоритетів, повагу до своєї історії, традицій, мовні та культурні практики.

За результатами рецензування конкурсних робіт учителів та підсумками роботи журі визначено переможців. Ми пишаємося тим, що серед  9 представників нашого закладу (Буткевич М.О., вчитель англійської мови, Буткевич О.М., вчитель географії, Воловень І.М., вчитель початкових класів, Конончук Л.Ф., вчитель української мови та літератури, Красько В.Г., вчитель початкових класів, Красько Т.К., вчитель математики, Пінчук І.Г., вчитель історії, Серко Г.В., вчитель української мови та літератури, Твердун Г.М., вчитель початкових класів) 3 педагогів вибороли призові місця, а саме:

  • Твердун Ганна Миколаївна – І місце з уроком із предмету «Я у світі» у 4 класі на тему «Роль сім'ї у моєму житті. Мій родовід» у номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи»;
  • Воловень Інна Михайлівна – І місце з інтегрованим уроком із літературного читання та трудового навчання у 4 класі на тему «Сторінками історії України» у номінації «Авторський розвивальний навчальний урок початкової школи на українознавчій основі»;
  • Красько Валентина Григорівна – ІІ місце з уроком із українознавства у 4 класі на тему «Моє село – краплинка України!» у номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи».

Зауважимо також, що серед 6 переможців Рівненської області троє – з нашого освітнього закладу.

Ми пишаємось здобутками вчителів і зичимо їм подальших перемог!ДЖЕРЕЛО


  • Переглядів: 838
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9