Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

Анонс спортивних подій
Провідник по сайту  »   » Туристичний зліт працівників освіти

Туристичний зліт працівників освіти

Хорошою традицією вже стало проведення районних змагань   туристичного зльоту серед працівників освіти, які цього року проходили 7 та 8 червня в урочищі «Курашські гори» с. Кураш. Працівники Берестівського НВК теж не залишились осторонь цього зльоту.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали Білотіл Олег Михайлович, голова Соломіївської сільради та Малафей Валерій Васильович, методист районного методичного кабінету, головний суддя змагань. Крім того присутніми на зльоті були представники медичної служби та правоохоронних органів, які слідкували за безпекою та станом здоров'я освітян.

Змагання здружують велику освітянську родину району, дають змогу набути важливих вмінь і навичок, які потім вчителі можуть передати своїм вихованцям, сприяють зміцненню здоров’я, пропагують цікавий активний відпочинок як серед педагогів, так і серед дітей. 

Під час змагань збірні команди освітян мали змогу показати на практиці та закріпити свої вміння у подоланні природних перешкод, орієнтуванні на місцевості, а також підвищити свою туристську майстерність, щоб бути хорошим прикладом дітям.

Протягом двох днів педагоги змагалися на туристській «Смузі перешкод», долали комбіновану естафету з водного та велосипедного туризму, дистанції зі спортивного орієнтування.

Переможний кубок серед команд дістався освітянам Берестівського НВК, які були кращими у спортивному орієнтуванні та комбінованій естафеті з водного та велосипедного туризму. Другу сходинку посіла команда Осівського НВК і замкнули трійку лідерів педагоги Колківського НВК.

Переможці та призери змагань отримали грамоти та кубки управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА і райради профспіки працівників освіти.

Хоча переможці визначились, проте переможених не було, адже кожен мав змогу проявити себе і утвердитись як особистість, отримав неоціненний практичний туристський досвід, величезний заряд бадьорості та енергії на новий навчальний рік.ДЖЕРЕЛО


 

 

 

 

 

  • Переглядів: 308
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9