Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Наш канал
Зверніть увагу


 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019


Анонс спортивних подій


03січня. Турнір з футзалу серед працівників освіти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


06 січня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 4 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


11 січня. Традиційний турнір з футзалу «Дубровицькі зорі» серед юнаків 2008 р.н. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » ЗОРЯНИЙ ОЛІМП--2018

ЗОРЯНИЙ ОЛІМП--2018

Свято вшанування призерів та активних учасників загальношкільних, районних та обласних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів вдруге проведено в Озерському НВК. Актова зала переповнена учнями-старшокласниками та їх батьками, педагогами й працівниками закладу, завжди шанованими гостями в особі Ніни Стасюк-начальника управління освіти Дубровицької РДА, Віри Твердюк-голови райради профспілки працівників освіти та Олени Полюхович-директора Сварицевицького НВК. Емоційно піднесеним тоном ведучі свята Олена Анатоліївна та Михайло Миколайович оголошують кожну номінацію, викликаючи по черзі на святкову сцену винуватців даного дійства. Діти з гордістю отримують грамоти дирекції та солодкі подарунки. По-осбливому відбувається церемонія вручення грамот управління освіти РДА найкреативнішим та найуспішнішим педагогам-наставникам та слова вдячності на їх адресу з вуст Ніни Іванівни. Велика шана і батькам, які протягом не одного року постійно допомагають школі у вирішенні повсякденних проблем, тож для них спецномінація "Надійна підтримка-2018" і відзнаки та щирі побажання від Віри Миколаївни. Номінантів "Зірок спорту-2018" нагородили директори Анатолій Максимович та Олена Михайлівна. Окрім цього відзначено також кращих учнів в номінації "Інтелектуальна надія", "Обдарованість та творчість" та "Клас року". Віримо, що ці щирі дитячі усмішки та радість в очах дорослих стануть запорукою щасливого майбутнього Озерської альма-матер на порозі великої освітньої оптимізаційної реформи! До нових звершень! 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 413
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9