Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


17 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Полісся» (Рокитне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 17.00.                 

                         

18-19 жовтня. Районний етап змагань “Шкіряний м’яч” з футболу серед юнаків. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00.                                             

20 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Ізотоп» (Вараш). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00.                                        

21 жовтня. Кубое району з футболу. Фінал. «Сокіл» (Осова) – «Юність» (Залужжя).


21 жовтня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 4тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.


Провідник по сайту  »   » ЗОРЯНИЙ ОЛІМП--2018

ЗОРЯНИЙ ОЛІМП--2018

Свято вшанування призерів та активних учасників загальношкільних, районних та обласних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів вдруге проведено в Озерському НВК. Актова зала переповнена учнями-старшокласниками та їх батьками, педагогами й працівниками закладу, завжди шанованими гостями в особі Ніни Стасюк-начальника управління освіти Дубровицької РДА, Віри Твердюк-голови райради профспілки працівників освіти та Олени Полюхович-директора Сварицевицького НВК. Емоційно піднесеним тоном ведучі свята Олена Анатоліївна та Михайло Миколайович оголошують кожну номінацію, викликаючи по черзі на святкову сцену винуватців даного дійства. Діти з гордістю отримують грамоти дирекції та солодкі подарунки. По-осбливому відбувається церемонія вручення грамот управління освіти РДА найкреативнішим та найуспішнішим педагогам-наставникам та слова вдячності на їх адресу з вуст Ніни Іванівни. Велика шана і батькам, які протягом не одного року постійно допомагають школі у вирішенні повсякденних проблем, тож для них спецномінація "Надійна підтримка-2018" і відзнаки та щирі побажання від Віри Миколаївни. Номінантів "Зірок спорту-2018" нагородили директори Анатолій Максимович та Олена Михайлівна. Окрім цього відзначено також кращих учнів в номінації "Інтелектуальна надія", "Обдарованість та творчість" та "Клас року". Віримо, що ці щирі дитячі усмішки та радість в очах дорослих стануть запорукою щасливого майбутнього Озерської альма-матер на порозі великої освітньої оптимізаційної реформи! До нових звершень! 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 305
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9