Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Наш канал
Зверніть увагу


 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019


Анонс спортивних подій


03січня. Турнір з футзалу серед працівників освіти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


06 січня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 4 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


11 січня. Традиційний турнір з футзалу «Дубровицькі зорі» серед юнаків 2008 р.н. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Свято останнього дзвоника та «Шкільний Зорепад»

Свято останнього дзвоника та «Шкільний Зорепад»

Посміхається весело травень,

Бо скінчилась навчання пора.

Свято в школі! Свято в школі!

День останнього дзвінка!

 

25 травня 2018 року для 315 школярів Берестівського навчально-виховного комплексу пролунав останній дзвінок. Таке довгоочікуване, радісне і водночас трішечки сумне свято підвело підсумки 2017-2018 навчального року, який був щедрим на досягнення та перемоги. Більше сотні нагород у навчальній, виховній, спортивній номінаціях було вручено сьогодні. Це свято великої шкільної родини –   свято Інтелекту, Гордості й Таланту, де було відзначено школярів, які стали переможцями й призерами учнівських  олімпіад, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних заходів і змагань; наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок плекати обдарованість; батьків за розуміння і підтримку. З вітальним словом виступив директор навчально-виховного комплексу Сергій Тимофійович Климчук. А далі на всіх присутніх чекали церемонії нагородження та святковий концерт. Гордість за нашу молоду творчу еліту прийшли розділити Володимир Костянтинович Рикун, ветеран педагогічної праці, та  Микола Павлович Дашук, сільський голова села Берестя, який нагородив грошовими преміями переможців у навчальній номінації.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Надіємося, що шкільний фестиваль надихне учнів, учителів та батьків на нові звершення.


ДЖЕРЕЛО


 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 251
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9