Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

До відома педагогів району!


Серпнева конференція освітян району відбудеться 29 серпня 2018 року на базі Дубровицького НВК "Ліцей -школа" початок роботи о 11.00 год.


Секційні засідання 27.08.2018 року (початок роботи о 10.00 год) на базі Дубровицького НВК "Ліцей -школа".  (уточнити!!!)

Наш канал
Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


09 вересня. День фізичної культури і спорту (міні-футбол, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, стрільба з пневмогвинтівки, легка атлетика). Стадіон «Горинь». Початок 11.00


15-16 вересня. Кубок району з футболу (попередній етап), згідно жеребкування.


15-16 вересня. Етап кубка області з шахів. Професійно – технічний ліцей. Початок 11.00


Провідник по сайту  »   » День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

Червоні маки, які були у кожного учасника освітнього процесу Осівського НВК – символ пам’яті про війну, якої ніхто не чекав. Ніхто не хоче подібного сценарію в історії світу. Але спогади про цей жах оживає у спогадах очевидців цієї війни.

08.05.2018 р. в Осівському НВК у День пам’яті та примирення було запрошено ветерана Другої світової війни Ванейчика Данила Кириловича, який поспілкувався з дітьми, пригадав воєнні та післявоєнні роки свого життя та життя рідного села. На заході, приуроченому цьому дню, переглянули відео-інтерв’ю «Ехо перемоги», у якому Данило Кирилович розказав про війну. Ветеран закликав молоде покоління докласти зусиль, щоб зберегти мир на планеті, адже війна – це завжди горе, сльози і біль.

 
 
 

 

 

 

 

  • Переглядів: 136
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9