Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

До відома педагогів району!


Серпнева конференція освітян району відбудеться 29 серпня 2018 року на базі Дубровицького НВК "Ліцей -школа" початок роботи о 11.00 год.


Секційні засідання 27.08.2018 року (початок роботи о 10.00 год) на базі Дубровицького НВК "Ліцей -школа".  (уточнити!!!)

Наш канал
Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


09 вересня. День фізичної культури і спорту (міні-футбол, гирьовий спорт, армспорт, перетягування канату, стрільба з пневмогвинтівки, легка атлетика). Стадіон «Горинь». Початок 11.00


15-16 вересня. Кубок району з футболу (попередній етап), згідно жеребкування.


15-16 вересня. Етап кубка області з шахів. Професійно – технічний ліцей. Початок 11.00


Провідник по сайту  »   » Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

У Великоозерянському ДНЗ «Джерельце» пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.

В понеділок діти були на екскурсії по школі «Протипожежна безпека у дитячому садку», де були ознайомлені з запасним виходом ,та де знаходиться протипожежний куточок. Діти взяли участь у проведенні сюжетно – рольової гри «Сам вдома», де закріпили вміння поводитися самостійно.

Логічна гра «Вогонь добрий – вогонь злий»

У Вівторок діти вивчили правила поводження з незнайомцями, прийняли участь у бесіді «Знайомі і незнайомі люди». Вчилися правилам дорожнього руху - гра – роздум «Котик, зайчик і трамвайчик». Грали в сюжетно – рольову гру «Голосистий телефон»

У середу діти ознайомилися в ігровій формі про правила дорожнього руху на дорозі . Закріпили вміння переходити перехрестя : рухлива гра «За сигналом світлофора»

В четвер діти слухали казку «Вовк і семеро козенят». Брали активну участь у бесіді за казкою, у бесіді «Вітер, буря, ураган». Був проведений тренінг евакуації дітей з приміщення, під час якого діти закріпили вміння швидко та вірно діяти під час надзвичайних ситуацій.

У п’ятницю була запланована екскурсія до озера в селі, де діти закріпили вміння поводитися біля водойми граючи в гру «Можна – не можна», та моделювали поведінку під час першої невідкладної допомоги в сюжетно – рольовій грі «У лікарні».

 
 
 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 123
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9