Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


20 грудня. Турнір з волейболу серед дівчат присвячений Дню Святого Миколая. 2 тур. спортзал  Осівського НВК . Початок 11.00.


21 грудня. Турнір з футзалу серед юнаків пам’яті Ю.Сокола. 3 тур. Спортзал Людинської ЗОШ. Початок 11.00.


22 грудня. Турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті М.Хрипти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


23 грудня. Чемпіонат району з волейболу серед жінок 3 тур. Спортзал Озерської  ЗОШ. Початок 11.00.


30 грудня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 3 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » зустріч з батьками майбутніх першокласників.

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

Традиційно, на початку травня, наш освітній заклад організовує зустріч з батьками майбутніх першокласників. 4 травня 2018 року батьківські збори відбулися у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. №2

«Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння, »- саме цими словами розпочала свій виступ директор В.М. Клюйко. Також Валентина Миколаївна коротко ознайомила присутніх з ключовими напрямками розвитку освітнього закладу, представила батькам учителів, які працюватимуть у першому класі. Заступник директора з навчально-виховної роботи Цибульська Л.В. ознайомила батьків з особливостями впровадження НУШ у першому класі у 2018-2019 н.р., правилами вступу до першого класу, нормативно-правовою базою, Типовою освітньою програмою для учні першого класу. Присутнім Людмила Володимирівна запропонувала переглянути відео уроків пілотних проектів, які впроваджували 100 шкіл України згідно Державного стандарту початкової освіти. Заступник директора з виховної роботи Придюк І.А. зупинилася на основних аспектах виховного процесу. Практичний психолог Твердун Т. М. акцентувала увагу батьків на особливостях психо-фізичного розвитку першокласників. Відбувся попередній розподіл по класах, після якого батьки разом з учителями пішли до класів, в яких навчатимуться першокласники.

 

 

Заступник директора з ВР Придюк І.А.

 
 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

зустріч з батьками майбутніх першокласників.

 

 

  • Переглядів: 376
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9