Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій

23-30 вересня. «Європейський тиждень спорту». Рухова активність на робочому місці, навчальних закладах, відкритих майданчиках.


28 вересня. ¼ фіналу етап кубка району з футболу. ФК «Дубровиця» - «Оріон» (Будимля). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00                          

29 вересня.  Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Колос» (Березне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 13.00                          


30 вересня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 2тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Свиспан» (Костопіль). Початок 15.00

Провідник по сайту  »   » Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

Для проведення «Тижня безпеки дитини» в Мочулищенському НВК дошкільного підрозділу було створено творчу групу: складено план проведення необхідних заходів, визначено відповідальних, розроблено тематичний план проведення тижня:

- Понеділок: «День здоров’я»,

- Вівторок: «Сам удома»,

- Середа: «Вогонь – друг, вогонь – ворог»,

- Четвер: «Дитина і природа»,

- П’ятниця: «День Безпеки».

Розроблено пам’ятки і рекомендації для батьків та вихователів з питань попередження дитячого травматизму та уникнення небезпечних ситуацій.

 

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

 

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

 

 


Протягом Тижня здійснювалась посилена робота з навчання дітей правилам безпеки. В рамках цього Тижня педагоги провели тренінг з евакуації, заняття «Ліки – друзі чи вороги?» (ст..гр.), «Лісові пригоди Тарасика» - правила поведінки в лісі,(мол.гр.),«Незнайомець. Наші дії.» (ст. гр.), «Стоп. Первоцвіти.» (ст..гр.), «Де живе електрика?» (мол.гр.) та інші, рухливі та дидактичні ігри «Дощ - добре, гроза – погано», «Можна – заборонено», «Що потрібно пожежнику?», «Їстивні та отруйні гриби», «Біжи до свого відерця», «Переправа» тощо, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії.

 

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

 

 

 

Вихователі вікових груп активізували мислення та уяву дітей за допомогою художнього слова, проводили психогімнастики, пошуково-дослідницьку діяльність, моделювання ситуацій «На перехресті»,«Тато і мама намагаються перейти дорогу в недозволеному місці», «Свої конфлікти вирішуємо самі» та їх розв’язання, під час яких діти закріплювали правила поводження в надзвичайних ситуаціях, малювали «Пожежну машину», «Небезпечні предмети»,переглядалимультфільми. Проведено посильну роботу щодо закріплення з дітьми знання домашньої адреси, телефону, прізвища, імені батьків на випадок необхідності.Проводилась робота з батьками.

27.04.2018 року об 11 годині проведено практичний тренінг зевакуації вихованців та працівників дошкільного навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації.

 

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

 

Тиждень безпеки дитини в Мочулищенському дошкільному закладі«Чебурашка».

 

 

 

Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен будуватися світогляд особистості, готової до життя в безпечному світі. Хотілося б сподіватися, що набуті дітьми навички в реальному житті ніколи не стануть їм у нагоді!

 

 
 

  • Переглядів: 125
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9