Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


20 грудня. Турнір з волейболу серед дівчат присвячений Дню Святого Миколая. 2 тур. спортзал  Осівського НВК . Початок 11.00.


21 грудня. Турнір з футзалу серед юнаків пам’яті Ю.Сокола. 3 тур. Спортзал Людинської ЗОШ. Початок 11.00.


22 грудня. Турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті М.Хрипти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


23 грудня. Чемпіонат району з волейболу серед жінок 3 тур. Спортзал Озерської  ЗОШ. Початок 11.00.


30 грудня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 3 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » Безпека життєдіяльності – найголовніше у ДНЗ Світлячок

Безпека життєдіяльності – найголовніше у ДНЗ Світлячок
 Однією із форм систематизації та підсумку знань дітей та дорослих про безпечне довкілля є проведення «Тижня безпеки життєдіяльності»,який проводився в нашому закладі з 23.04 по 27.04.2018р.
   Напередодні була проведена підготовча робота. Протягом навчального року педагоги закладу системно реалізовували освітній процес з формування навичок безпечної поведінки в життєвому середовищі. У простій і доступній формі використовувалися різні методи такі як: словесні, практичні, наочні.
Медичними працівниками було проведено майстер-клас для дорослих з теми: "Надання долікарської допомоги під час отруєння чадним газом"; організовано перегляд  відеоматеріалу "Правила поведінки під час пожежі".
   Протягом "Тижня безпеки" вихованці закладу закріплювали навички та основні правила безпеки відповідно тематичних днів у різних видах діяльності, а саме: під час перегляду лялькових вистав "Телесик", "Котик і півник"; тематичних занять-вікторин про правила дорожнього руху; екскурсій-подорожей до пожежної частини; дидактичних та сюжетно-рольових ігор "Безпечно-небезпечно", "Будівельники", "Екологічне лото"та інш; бесіди з мультимедійними  презентаціями "Уроки безпеки від тітоньки Сови", "Фокс і Трот поспішають на допомогу"; вікторини "Щоб здоров'я добре мати-про безпеку треба дбати"; спортивні розваги "Відважні пожежники".
   Практично опанувати правильний алгоритм дій у разі пожежі допомогло тренування  з евакуації та гасіння умовної пожежі в кімнаті здоров'я, яке проводилося спільно з працівниками державної пожежно - рятувальної частини.Результати проведених заході свідчать , що діти володіють необхідними знаннями  про правила безпеки в побуті, природі під час пожежі, вуличного руху. Знають номери телефонів служб порятунку.
 
 
 
 
 
 

Безпека життєдіяльності – найголовніше у ДНЗ Світлячок

 

Безпека життєдіяльності – найголовніше у ДНЗ Світлячок

 

Безпека життєдіяльності – найголовніше у ДНЗ Світлячок

 


  • Переглядів: 231
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9