Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій

23-30 вересня. «Європейський тиждень спорту». Рухова активність на робочому місці, навчальних закладах, відкритих майданчиках.


28 вересня. ¼ фіналу етап кубка району з футболу. ФК «Дубровиця» - «Оріон» (Будимля). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00                          

29 вересня.  Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Колос» (Березне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 13.00                          


30 вересня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 2тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Свиспан» (Костопіль). Початок 15.00

Провідник по сайту  »   » Зустріч з народним депутатом України

Зустріч з народним депутатом України

Довгоочікувана та приємна подія відбулася 23 квітня у Дубровицькій ЗОШ №1, до нас завітали народний депутат України Василь Яніцький, голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко та начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Стасюк.

Василь Петрович користуючись нагодою привітав нашу 140-річну школу з ювілеєм, який школа нещодавно відсвяткувала та подарував 2 комп’ютери, також завдяки фінансовій підтримці і сприянні благодійного фонду «Наш край» Василя Яніцького, заклад отримав 5 комп`ютерів, 20 парт та 40стільців від німецької благодійної спілки «Брюкеншлаг».

Під час зустрічі з учнівським та трудовим колективами, Василь Петрович ознайомився із станом освітнього процесу, із проблемами матеріально-технічного забезпечення і перспективами розвитку нашого закладу в умовах функціонування освітньої реформи. Обговорювались і нагальні проблеми, які є в закладі, оскільки нещодавно від батьків початкової школи закладу Василь Петрович отримав колективне звернення щодо аварійного стану покрівлі корпусу початкової школи, яка потребує негайної реконструкції, оскільки перебування школярів у такому приміщенні створює загрозу для їхнього життя.

Дякуємо, що проблеми нашого закладу не залишились байдужими для Вас, щиро сподіваємось, що за Вашої підтримки ми зможемо вирішити це важливе питання.

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Дубровицької ЗОШ №1висловлюють найтепліші слова подяки за Вашу активну життєву позицію, вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку особистості дитини і важливості шкільного виховання.

 

 
 

Зустріч з народним депутатом України

 

Зустріч з народним депутатом України

 


  • Переглядів: 201
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9