Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


17 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Полісся» (Рокитне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 17.00.                 

                         

18-19 жовтня. Районний етап змагань “Шкіряний м’яч” з футболу серед юнаків. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00.                                             

20 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Ізотоп» (Вараш). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00.                                        

21 жовтня. Кубое району з футболу. Фінал. «Сокіл» (Осова) – «Юність» (Залужжя).


21 жовтня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 4тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.


Провідник по сайту  »   » Чорнобиль – біль і скорбота України

Чорнобиль – біль і скорбота України
 

Горем і болем увійшов понад 32 роки тому в наше життя Чорнобиль, що розділив долю людей на «до» і «після». Безлюдні вулиці Прип'яті, кинуті школи, будинки, дитячі садки, що застигли, колючий дріт зони.

Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна нелегка, але все дається в порівнянні.

Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, які могли ніколи не народитися після 1986 року народились, живуть і вчаться творити прекрасніше.

В Нивецькому НВК відбувся захід «Чорнобиль – біль і скорбота України». Учні віддали данину пам’яті людям, які ціною власного життя врятували український народ, а також людей які змушені були залишити свої домівки, свою батьківщину, людей які залишилися інвалідами. Адже і сьогодні ми ще не усвідомлюємо всіх наслідків лиха, не осягаймо всієї глибини катастрофи.

Метою цього заходу було навчити пам’ятати минуле своєї держави, сприймати її такою, яка вона є; сформувати почуття відповідальності та стурбованості кожного школяра за все, що відбувається навколо; розвити в дітей потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховати любов до природи рідного краю, до людини, до землі, до держави, до почуття сприйняття чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого.

 

 

 

 
 
 
 

Чорнобиль – біль і скорбота України

 

Чорнобиль – біль і скорбота України

 

Чорнобиль – біль і скорбота України

 

Чорнобиль – біль і скорбота України

 

Чорнобиль – біль і скорбота України

 


  • Переглядів: 217
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9