Міністерство освіти і
науки України
Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » ІІ відкритий кубок Дубровицької міської ради з волейболу пляжного з нагоди Дня молоді в Україні.

Сьогодні на міському пляжі фінішував ІІ відкритий кубок Дубровицької міської ради з волейболу пляжного з нагоди святкування Дня молоді в Україні.

Загалом у кубку взяли участь 12 команд. З нашої громади 9 команд, також команди з м. Сарни, Миляцької ТГ, Вараського району які 11 серпня визначали учасників фінального етапу змагань.

6 команд фіналістів виборювали звання чемпіона, вони були розбиті на 2 групи по 3 команди
Після ігор у групах сформувались дві півфінальні пари. У першій команда "Маслюки" (Дубровиця) перемогла волейболістів з ДЮСШ -1, у другій парі Освіта здолала команду ВК Дубровиця.
Бронзові нагороди виборола команда ВК Дубровиця перемігши 2-1 за партіями команду ДЮСШ 1

Володарями кубку вдруге поспіль стала команда "Маслюки" (Дубровиця) яка у фінальній грі у двох партіях перемогла команду "Освіта" (Дубровиця)..