Міністерство освіти і
науки України
Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » І відкритий чемпіонат Дубровицької міської ради з волейболу серед жінок.

І відкритий чемпіонат Дубровицької міської ради з волейболу серед жінок.

02 березня відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради було проведено І відкритий чемпіонат Дубровицької міської ради з волейболу серед жінок.
Загалом, участь у чемпіонаті взяло 8 команд, які були розбиті на 2 групи по 4 команди.
За підсумками ігор групового етапу у грі за 3 місце команда "Сокіл-3" (Осова) перемогла команду Дубровицького ліцею 2-1
У фінальній зустрічі зійшлись команди "Сокіл-1" (Осова) - "Педколедж-ДЮСШ" (Сарни) з рахунком 2-1 (28-26,10-21,16-14) перемогу здобули сарненські волейболістки і стали першими переможцями І відкритого чемпіонату Дубровицької міської ради з волейболу.
Нагородження команд-призерів та кращих гравців чемпіонату розпочалося з хвилини мовчання в знак шани і пам"яті всім загиблим у війні.