Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


13 жовтня. Спортивно-туристичне свято «Котигорошко». Урочище Садове Початок 11.00


13 жовтня. Першість області з футболу. 19 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Садове-2»(Гощанський район). Стадіон «Горинь». Початок 15.00


Провідник по сайту  »   » Турнір з футзалу в Орв’яниці

Турнір з футзалу в Орв’яниці

25 лютого у спортивній залі нашої школи відбувся районний турнір з футзалу серед школярів, присвячений Пам’яті героїв «Небесної Сотні”. 6 найкращих команд змагалися за першість: команда із Залузького НВК, Колок, Бережниці, Берестя, збірна команда з Дубровиці та ми, господарі . Турнір розпочали з вітальних слів директора НВК-Буткевич Алли Іванівни, сільського голови-Білотіла Олега Михайловича та почесних гостей: помічника народного депутата В. Яніцького- Оксани Слободзян, депутата районної ради Юзьківа Володимира Ярославовича, директора заводу будматеріалів Голяки Миколи Адамовича. Привітали учасників гри і наші літератори. Прозвучав державний гімн – і змагання розпочалися. Тривали немало-небагато- чотири години.

Гра грою, все ж перемогу виборола команда «Юніор» з Дубровиці. Друге місце за нами, третє –у Залужан. Бережницька команда отримала 4 місце і заохочувальний титул «За активну участь». Безперечно, що й кращі гравці теж були. А це Бабенко Дмитро з Бережниці, Деркач Владислав з Орв’яниці, Жакун Митрофаній із Залужжя, Клюйко Олександр з Дубровиці та Твердун Михайло з Берестя. І команди, і всі гравці були нагороджені медалями та відзнаками. Команда ж переможець повезла додому перехідний кубок.

Та змагання не відбулися б,якби не допомога спонсорів. Ми завдячуємо народному депутату України- Василю Яніцькому та фонду «Наш край», Людям Волі, місцевому нашому підприємцю –Подик Ганні Степанівні та Голяці Миколі Адамовичу. Завдяки цим людям відбувся не тільки турнір,а й був організований солодкий стіл для всіх учасників гри. Гравці та вболівальники отримали масу адреналіну та задоволення. А ще по закінченню гри, гості мали змогу побувати у нашому музеї, де ознайомилися з історією утворення нашого краю. Тому, в цей день було поєднано корисне і красиве. І здоровий спосіб життя – на першому місці!

Прес-центр Орв’яницького НВК

 
 
 

Турнір з футзалу в Орв’яниці

 

Турнір з футзалу в Орв’яниці

 


  • Переглядів: 1 116
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9