Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Вечір шкільних друзів.

Вечір шкільних друзів.

Не за синіми високими горами,
Не за дальніми глибокими морями,
У Великих Озерах казкових мальовничих
Нас до себе рідна школа кличе.

 


В суботу 25 лютого 2017 року в Великоозерянський НВК зібралися випускники минулих років. З задоволенням згадали минуле, різноманітні пригоди та витівки, уроки і шкільні заходи. Найкращу явку продемонстрували випускники 1977 року, які відзначали 40-у річницю, та випускники 1987 року, які відзначили 30 –річницю випуску із школи
Шкільний дзвінок лунав в позаурочний час, запрошуючи в гості колишніх учнів. В цей день до школи завітали випускники 1977, 1987, 2007 року. Їм приємно було поринути у спогади, прогулятися шкільними коридорами, зустрітися із колишніми наставниками, серед яких були: Сорогіна Наталія Федорівна (перша вчителька випускників 2007 р), Жалко Микола Васильович (класний керівник випускників 2007 р), Леоновець Ольга Миколаївна (класний керівник випускників 2987 р ).

Відкрила зустріч, директор школи М.О.Харкевич, яка привітала всіх випускників з святом-зустрічі і «….побажала щасливої долі і світлих горизонтів колишнім пташенятам. Птахи розлітаються, та незримими нитками їхні серця прив’язані до рідної школи до рідного села Великих Озер…»

Для гостей святкового вечора була підготована цікава програма.
Запальні танці демонстрували: учні 1кл (керівник Міркевич О.П,), 2 кл (керівник Єсіпко В.М.) та 3 кл (керівник Павлосюк М.П.).
Музичні вітання готували: Катерина Харкевич, учениця 3 класу «Кароока Україна», дует Катерина та Ольга Яковець учениці 9 класу «Це моя земля»,
Олександр Максимович учень 7 класу виступив з гуморескою Василя Моруги «Чому я спізнився до школи»,Петро Котяй та Ростислав Костюкевич учні 11 кл читали вірш «То прекрасно, що ви вже батьки…»

Приємно було усім присутнім переглянути також мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки. Безперебійне технічне обслуговування апаратури забезпечували. Максимович Сергій Ілліч та педагог організатор Костюкевич Ірина Вікторівна

Програму вечора сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі Кобзар Ілля та Котяй Дмитро, учні Великоозерянського НВК. Атмосфера була невимушена, по-домашньому тепла. Минулорічні випускники дякували вчителям, які вели їх барвистими стежками, країною знань у незвіданий світ.

Підсумовуючи зустріч випускники 2017 року всі разом заспівали колишнім учням пісню «А ми бажаємо вам добра…».

 

 

Підготувала педагог-організатор Ірина Костюкевич

 
 
 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 

Вечір  шкільних друзів.

 


  • Переглядів: 2 267
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9