Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови
 

21 лютого 2017 року в Великоозерянському навчальному закладі відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови, метою яких було - поглибити знання учнів про рідну українську мову, її історію; формувати національну свідомість школярів; виховувати поважне ставлення до мови; розвивати пізнавальні інтереси.

Для учнів 5-8 класів учитель української мови Кузко Т.М. провела лінгвістичну гру «Я люблю Україну». Учні щиро висловлювали теплі почуття до рідної мови.

Учителем української мови Фалько Н.Ф. 22.02.2017 року проведено свято рідної мови «Мова калинова».Учні 5 – 8 класів узяли участь у конкурсі знавців рідної мови (читали вірші, прислів’я, приказки, загадки, про мову і слово). З 9-11 класами було проведено диспут « Українська мова – мова моєї держави». Учні висловили своє бачення розвитку рідної мови .

Випускники зацікавились проблемою культури мови та виступили з доповідями «Культура мовлення учнів школи».

У шкільній бібліотеці оформлені книжкові виставки, та проведено виховні години, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

 

 

Підготувала педагог-організатор Ірина Костюкевич

 
 
 

Міжнародний день рідної мови

 

Міжнародний день рідної мови

 

Міжнародний день рідної мови

 

Міжнародний день рідної мови

 

Міжнародний день рідної мови

 

Міжнародний день рідної мови

 


  • Переглядів: 1 493
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9