Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


09 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед дівчат 2004-2006 р.н. 1 тур. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00     

                    

13 жовтня. Спортивно-туристичне свято «Котигорошко». Урочище Садовне  Початок 10.00.


14 жовтня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. НВК «Школа-ліцей». Початок 10.00


14 жовтня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 4тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ОТГ Клевань-Оржів. Початок 15.00


 16 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед дівчат 2004-2006 р.н. 3 тур. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00   

                      

 17 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  -  «Полісся» (Рокитне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 17.00                                             

Провідник по сайту  »   » 5 причин, які не дають нам досягти успіху

5 причин, які не дають нам досягти успіхуКожна людина прагне бути успішною та чим вище вона ставить собі планку для досягнення мети, тим краще. Але чому так важко прагнути до успіху? Чому такі питання, як знайти роботу, відкрити свою справу викликають стільки складнощів? Про це нам вирішив розповісти представник компанії Jooble в Україні з пошуку роботи.


День у день люди борються самі з собою, в першу чергу, щоб стати трішки краще. Дуже складно міняти щось у своєму житті, особливо якщо це стосується розвитку та вивчення нового напряму. Наведу 5 причин, які дійсно заважають нам стати більш успішними людьми у тій чи іншій сфері діяльності.


1.Лінь


Найголовніший наш ворог при досягненні цілей та у наближенні до успіху - це лінь. Не докладаючи ніяких зусиль не вийде досягти нічого. Це факт. На жаль, але зі стелі просто так успіх не впаде. Для того, щоб почати рухатися, потрібно просто примушувати себе день у день щось робити, інакше прогрес ніколи не прийде у життя.


2. Мета


Потрібно чітко розуміти, чого Ви хочете досягти та чим хочете займатися по життю. Не маючи мети, Ви не бачите, куди варто тримати курс та усякий стимул розвиватися або щось розвивати пропадає. Ставте перед собою конкретні завдання. Тільки у цьому випадку Ви будете точно знати, що робити, як бути та в якому напрямку рухатися.


3.Відсутність бажання


Частково ця причина пов'язана з лінню, але також має свої особливості, а точніше недоліки. Дуже багато людей виконує свою роботу, тому що треба, займаються якимись речами, тому що немає іншого виходу. Люди, які виконують свою роботу із задоволенням, досягають великих висот ніж ті, які це роблять з огидою або навіть з ненавистю. Любіть свою справу та бажайте її постійно розвивати.


4.Неорганізованність


Ви розвиваєтеся, напружуетеся, у Вас є мета, яку потрібно виконати, але маєте великі проблеми з організацією часу. Уміння планувати свої справи та займатися чимось систематично - це справжнє мистецтво. Дуже часто можна помітити у неуспішних людей те, що в них нічого не впорядковано та з розпорядком дня відбувається страшне жахіття. Плануйте свій день, розподіляйте свої завдання та намагайтеся не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.


5.Віра


Потрібно вірити у свою діяльність та у її майбутній успіх. Повинна бути впевненість у тому, що це обов'язково вийде. Даний фактор закріплює усі попередні, без якого справжнього успіху не досягти. Це Ваш фундамент, який повинен щодня стимулювати Вас рухатися вперед. Буде багато провалів та проблем, але пройшовши через це Ви станете більш загартованою, досвідченою і більш впевненою людиною. Вірте в те, що Ви робите та все вийде!


  • Переглядів: 1 804
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9