Головне меню:

ПЛАН РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ РДА на 2017 рік

plan-na-2017-rk.pdf [1,7 Mb] (cкачиваний: 20)
 
 

Вступ

План роботи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації розроблено на основі аналізу роботи закладів освіти в 2015-2016 навчальному році, виходячи із рекомендацій та річного плану управління освіти і науки Рівненської ОДА, за пропозиціями працівників апарату управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, методистів методичного кабінету, керівників навчальних закладів району.

1.1. Аналіз результативності управління освітнім процесом у 2016 році

Діяльність управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, педагогічних колективів району у 2016 році була спрямована на забезпечення якісної реалізації основних завдань державної політики в системі освіти відповідно до чинного законодавства України.

Освітня стратегія району спрямована на забезпечення функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави та району.

Першочергова увага, як і в попередні роки, приділялась збереженню і розширенню мережі дошкільних навчальних закладів, оновленню змісту навчання, поступовому переходу старшої школи на профільне навчання, якості шкільної освіти, задоволенню запитів обдарованої молоді, створенню належних умов для учасників навчально-виховного процесу, питанням виховної роботи, покращання навчальної і матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації постійно намагається створювати відповідні умови для успішного функціонування освітньої галузі району. Ми розуміємо, що саме в галузі освіти кожна зроблена добра справа, кожне починання з часом повертаються сторицею: для кожної окремої людини та держави загалом.

Дошкільна освіта

Кількісні показники, що характеризують мережу та контингент дошкільних навчальних закладів району, мають стійку тенденцію стабільності: збережено мережу дошкільних навчальних закладів, зміцнено матеріально-технічну та навчально-методичну базу, поліпшено якість освіти, забезпечено особистісне зростання кожної дитини з урахуванням її індивідуальних психічних і фізичних особливостей.

Першу, дошкільну ланку освіти району, право дітей на здобуття дошкільної освіти забезпечили 32 дошкільні навчальні заклади: в т.ч. 26 – у складі навчально-виховних комплексів «Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» ( 6 з них у Миляцькій територіальній громаді) та 6 дошкільних закладів загального розвитку, які перебувають у комунальній власності міської і сільських рад.
 
Далі у прикріпленні plan-na-2017-rk.pdf [1,7 Mb] (cкачиваний: 20)
  • Переглядів: 1 292