Головне меню:

Підсумки атестаційної експертизи Велюнського НВК

 

 

 

Підсумки атестаційної експертизи Велюнського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Олександра Ярмоліча

 

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації від 13.03.2017 року №114 «Про проведення атестаційної експертизи Велюнського навчально -виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» імені Олександра Ярмоліча, проведено атестаційну експертизу вказаного закладу комісією у кількості 15 осіб, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності Велюнського навчально – виховного комплексу згідно з робочою програмою, підготували висновки атестаційної експертизи та рекомендації експертної комісії щодо її наслідків.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив закладу забезпечує на достатньому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною стратегією розвитку освіти України.

Проведена певна робота зі створення умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зміцнення навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази школи.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність навчального закладу, відповідають заявленому типу і статусу.

Експертиза навчальних досягнень учнів показала достатній рівень.

Заслуговує на увагу робота адміністрації школи та педагогічного колективу з питань організації виховної роботи та інноваційної діяльності педагогів, профілактики дитячого травматизму, підвищення кваліфікаційного рівня педагогічних працівників та проходження ними атестації, медичного обслуговування та організації харчування школярів, ведення документації з охорони праці та кадрових питань, організації учнівського самоврядування, профілактики правопорушень та інших проявів в учнівському середовищі, робота закладу з національно-патріотичного виховання, чітке ведення класних журналів 5-11 класів вчителями навчального закладу та здійснення систематичного контролю за веденням класних журналів адміністрацією закладу, створення умов для навчання і виховання дітей дошкільного віку, позитивного іміджу та співпраця із Велюнською сільською радою, Більським лісництвом, батьками та громадськістю села.

У навчальному закладі дотримуються санітарно-гігієнічний режим, щорічно проводиться значна робота по покращенню і зміцненню матеріально-технічної бази.

Навчально – виховний комплекс працює в напрямі фінансово-економічного забезпечення життєдіяльності навчального закладу, збільшення позабюджетних надходжень.

Атестаційна експертиза показала, що директор Велюнського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» імені Олександра Ярмоліча Охмак Світлана Омелянівна у своїй професійній діяльності дотримується демократичного стилю управління, що позитивно впливає на стан соціально-психологічного мікроклімату у закладі, відповідає займаній посаді.

Відповідно до рішення атестаційної комісії (протокол №3 від 23.05.2017 року) за результатами державної атестації Велюнський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –дошкільний навчальний заклад» імені Олександра Ярмоліча визнано атестованим.


 

 

Головний спеціаліст управління Л.Легка

 

  • Переглядів: 898