Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


18 грудня. Чемпіонат району серед жінок  з волейболу. 2 тур. спортзал Осівського НВК . Початок 11.00.                                           


25 листопада. Чемпіонат району чоловіків  з баскетболу. 3 тур. Спортзал Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.Провідник по сайту  »   » » Про підсумки атестаційної експертизи Дубровицького ДНЗ №5 «Світлячок»

Про підсумки атестаційної експертизи Дубровицького ДНЗ №5 «Світлячок»

У період з з 28.11.2016 по 12.12.2016 року управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відповідно до річного плану роботи та нового Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67 проведено атестаційну експертизу Дубровицького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №5 «Світлячок».

У закладі, який був введений в експлуатацію у 1987 році,функціонує 12 груп дітей. З них дві групи санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання.

Заклад працює з 10,5-годинним робочим днем при 5-денному робочому тижні. Кількість дітей по списковому складу- 221.

Керівництво закладом здійснює завідувач Котяш Ялина Олександрівна, освіта вища, стаж керівної роботи закладом - 29 років.

Комісія у кількості 14 осіб провели експертну перевірку всіх напрямів діяльності дошкільного закладу. Об’єктивність оцінювання роботи закладу забезпечена всебічним аналізом його діяльності згідно з робочою програмою. Членами експертної комісії підготовлено висновок атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації.

Атестаційна експертиза показала, що навчально-виховний процес у зкладі здійснюється відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти України ­- нової редакції Базового компоненту.

Педагогічний колектив на достатньому рівні забезпечує реалізацію основних завдань, зокрема, зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей, формування особистості, забезпечення соціальної адаптації та готовності дітей до навчання в школі.

Узакладі наявні нормативно-правові документи щодо діяльності закладу.

Заслуговує на увагу робота закладу з питань контролю за станом ведення ділової документації;

плановий підхід та забезпечення умов для підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

забезпечення технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою та достатнім підписним фондом періодичних видань;

дотримання вимог санітарно–гігієнічних правил утримання, режиму прибирання та провітрювання приміщень;

належний рівень організаціїроботи по створенню безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу та з питань охорони життя і здоров’я вихованців;

захисту трудових та соціальних прав та гарантій членів колективу;

застосування новітніх підходів до організації роботи для поліпшення умов праці та перебування дітей;

створення сприятливих умов для здійснення освітнього процесу з дітьми, відповідність сучасним вимогам навчально-матеріальної бази та організації осередків предметно-ігрового середовища групових кімнат;

комплектування груп відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад та санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дошкільному закладі;

медичного обслуговування та здійснення контролю за організацією харчування дітей;

оснащення методичного кабінету; система методичної роботи та стан роботи з педагогічними кадрами;

участь працівників ДНЗ у районних методичних заходах;

підготовка та проведення атестації педагогічних працівників;

використання інноваційних форм роботи з фізичного виховання та оздоровлення дітей;

проведення систематичного контролю за здійсненням моніторингових досліджень навчальних досягнень дітей;

належний психологічний супровід навчально – виховної роботи з дітьми;

організація роботи по створенню безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу та з питань охорони життя і здоров’я вихованців;

співпраця з органами місцевого самоврядування та батьками.

Поряд з цим експертною комісією висловлено ряд рекомендацій щодо покращення матеріально-технічної бази харчоблоку, впровадження педагогічними працівниками інновацій, покращення та удосконалення моніторингових досліджень якості навчально-виховного процесу, виконання норм харчування, вирішення окремих питань методичної роботи.

Атестаційна експертиза показала, що завідувач дошкільним навчальним закладом Котяш Ялина Олександрівна у своїй професійній діяльності позитивно впливає на стан розвитку дошкільного закладу, відповідає посаді, яку займає.

Відповідно до рішення засідання атестаційної комісії за результатами державної атестації навчального закладу (протокол №6 від 28.12.2016 року) Дубровицький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №5 «Світлячок» визнано атестованим.

  • Переглядів: 1 234
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9