Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


18 грудня. Чемпіонат району серед жінок  з волейболу. 2 тур. спортзал Осівського НВК . Початок 11.00.                                           


25 листопада. Чемпіонат району чоловіків  з баскетболу. 3 тур. Спортзал Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.Провідник по сайту  »   » » Про підсумки атестаційної експертизи Бережківського дошкільного навчального закладу «Малятко» Бережківської сільської ради

Про підсумки атестаційної експертизи Бережківського дошкільного навчального закладу «Малятко» Бережківської сільської ради

У період з 09.03.2016 по 23.03.2016 року управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відповідно до річного плану роботи та нового Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67 проведено атестаційну експертизу Бережківського дошкільного навчального закладу.

У закладі, який був введений в експлуатацію у 1975 році,функціонує 2 групи дітей дошкільного віку. Садок працює з 9-годинним робочим днем при 5-денному робочому тижні. Кількість дітей по списковому складу- 42.

Керівництво закладом здійснює завідувач Коваль Ірина Дмитрівна, освіта фахова вища, стаж керівної роботи - 14 років.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 15 осіб, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності дошкільного закладу згідно з робочою програмою, підготували висновок атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив на достатньому рівні забезпечує реалізацію державної політики, вимог чинного законодавства в галузі дошкільної освіти.

Діяльність колективу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, зокрема, зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей, формування особистості, забезпечення соціальної адаптації та готовності дітей до навчання в школі.

У закладі наявні всі нормативно-правові документи щодо діяльності закладу.

Заслуговує на увагу робота закладу з питань планування роботи адміністрацією та вихователями;

зміцнення матеріально-технічної бази закладу;

організації осередків предметно-ігрового середовища;

створення безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу;

планування та здійснення контролю за дотриманням санітарно- гігієнічних, протипожежних норм і правил техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників;

створення сприятливих умов для здійснення освітнього процесу з дітьми; комплектування груп відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад та санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дошкільному закладі;

ведення та зберігання особових справ, трудових книжок працівників; систематичного проведення моніторингових досліджень якості навчально-виховного процесу, рівня засвоєння вихованцями базового інваріантного та варіативного змісту дошкільної освіти;

удосконалення професійної майстерності та творчого потенціалу педагогічних працівників;

впровадження педагогічними працівниками інновацій та використання засобів ІКТ у навчально-виховному процесі;

цілеспрямованої роботи як з дітьми, так і з педагогами та батьками щодо формування основ безпечної поведінки в побуті та у надзвичайних ситуаціях; стану дитячого травматизму;

медичного обслуговування та здійснення контролю за організацією харчування дітей;

захисту трудових прав та гарантій членів колективу;

дотримання норм техніки безпеки та охорони праці;

співпраці з органами місцевого самоврядування та батьками;

внутрішнього контролю за станом усіх напрямків роботи закладу.

Поряд з цим експертною комісією висловлено ряд рекомендацій щодо покращення матеріально-технічної та навчальної бази дошкільного закладу, вивчення системи роботи педагогів та їх заохочення і нагородження, удосконалення моніторингових досліджень якості навчально-виховного процесу, виконання норм харчування, тощо.

Атестаційна експертиза показала, що завідувач дошкільним навчальним закладом Коваль Ірина Дмитрівна у своїй професійній діяльності дотримується демократичного стилю управління, що позитивно впливає на стан соціально-психологічного мікроклімату у закладі, відповідає займаній посаді.

Відповідно до рішення засідання атестаційної комісії за результатами державної атестації навчального закладу (протокол №3 від 07.04.2016 року ) Бережківський дошкільний навчальний заклад «Малятко» визнано атестованим.

 

 

 

Головний спеціаліст управління Л.Легка

  • Переглядів: 1 455
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9