Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій


20 квітня. Першість  області з футболу. 1 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Моноліт» (Вараш).м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 13.00.


20 квітня. Фінал «Кубок Пролісок». м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 15.00.


Провідник по сайту  »   » Реалізація Концепції НУШ – в центрі уваги керівників закладів освіти

Реалізація Концепції НУШ – в центрі уваги керівників закладів освіти

2018-2019 навчальний рік набирає обертів. Цьогорічні  першокласники уже два з половиною місяці навчаються за новими методиками, новими Державними стандартами, підручниками. Чого уже навчилися  маленькі учні, чи створено для них комфортні умови, як проходить адаптація першокласників у шкільному колективі, які їх улюблені заняття, як складається спілкування в класі з ровесниками ? На такі запитання шукали відповіді учасники проблемного семінару директорів закладів освіти району, які працювали 19 листопада 2018 року у Велюнському навчально-виховному комплексі та в закладах освіти Миляцької територіальної громади : Миляцькому, Жаденському, Будимлянському, Перебродівському навчально-виховних комплексах. На чолі з начальником управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І., завідувачем сектору освіти Миляцької ОТГ Якубовичем С.П. , за участю представників органів місцевого самоврядування директори закладів освіти, працівники управління та районного методичного кабінету поспілкувалися з учителями 1 класу, їх вихованцями, відзначили потужний крок вперед у розвитку комунікативних, творчих, знаннєвих навичок, вміння дітей працювати в колективі, в парах, відповідати на запитання та розповідати про власні уподобання та почуття.

У кожному відвіданому закладі зусиллями влади, педагогів, батьків учнів в єдиній партнерській співдружності створено новий освітній простір, забезпечено навчально-змістове,  розвивальне наповнення, комфортні умови для навчання та перебування дітей. Після кожного такого візиту у заклади освіти міцніє переконання, що  за умови правильного підбору кадрів та побудови партнерських відносин реформа освітнього процесу буде ефективною.


 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 574
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9