Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

11 червня. Спартакіада серед працівників освіти з пляжного волейболу. Міськийц пляж.  Початок 11.00


13-14 червня. Спартакіада серед працівників освіти з туризму та спортивного орієнтування. Урочище «Кураські гори. Початок 11.00.

Провідник по сайту  »   » Проект рішення про реорганізацію НВК району

Проект рішення про реорганізацію НВК району

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення «Про реорганізацію Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проект рішення розроблено на виконання ст.11 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» №911-19 від 24 грудня 2015 року та п.8, п.105 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» № 778 від 27 серпня 2010 року.

2 березня 2016 року на засіданні Уряду МОН презентувало концепцію розвитку опорних шкіл, в якій визначено, що при їх створенні початкові школи залишатимуться за місцем проживання дитини, а учні 5-9 класів перейдуть навчатися в опорну школу. Яка школа буде опорною і яка буде проведена реорганізація мережі – це право вирішувати надається громадам, наголошує МОН. Для підтримки пілотних опорних шкіл у 2016 році згідно з розпорядженнямКабінету міністрів «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» від 16 грудня 2015 р. №1340-р закладено 200 млн. грн.

 

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою прийняття даного рішення є створення умов для стабілізації фінансового стану освіти району, забезпечення стабільної роботи навчальних закладів, створення необхідних умов для отримання дітьми більш якісної освіти, приведення мережі навчальних закладів до фінансових можливостей, а також питання ефективності використання ресурсів.

 

3. Правові аспекти.

Відповідно до статті 11 Закон України «Про загальну середню освіту» (реорганізація і ліквідація загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням сесії місцевої ради), Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» №911-19 від 24 грудня 2015 року, розпорядженнямКабінету міністрів «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» від 16 грудня 2015 р. №1340-р.

 

4. Фінансово-економічне обґрунтування.

Інвестиція в оснащення шкільної лабораторії та кабінетів (фізики,хімії, географії, біології), мультимедійне обладнання. Певна кількість ставок педагогічних та непедагогічних працівників, що будуть скорочені в процесі створення опорного закладу (з філіями) дасть змогу на зекономлені кошти створення необхідних умов для отримання дітьми більш якісної освіти.

5. Регіональний аспект.

Виконання даного рішення дає можливість забезпечити якісне надання освітніх послуг закладами освіти району, покращити матеріально-технічну базу закладів освіти, привести мережу навчальних закладів до фінансової спроможності району відповідно до чинного законодавства.

 

6. Громадське обговорення.

Проект рішення не потребує громадського обговорення.

 

7. Прогноз результатів.

Реалізація даного рішення забезпечить підвищення наповнюваності загальноосвітніх навчальних закладів, дасть можливість надання якісних освітніх послуг у навчальних закладах І-ІІІ ступенів.

 

 

Начальник управління освіти Н.Стасюк

 

 

травня 2016 року

 

 

 
 

УКРАЇНА

Рівненська область

Дубровицька районна рада

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

травня 2016 року №

 

Про реорганізацію Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

 

З метою оптимізації загальноосвітніх навчальних закладів району та створенням оптимальних умов для навчання та виховання учнів даних шкіл, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №911-19 від 24.12.2015 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» шляхом приєднання зі створенням філії І ступеня до Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за наявності шкільного автобуса та капітального ремонту доріг від базової школи до опорної школи (відстань - 13 км).

2. Припинити діяльність Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів шляхом приєднання зі створенням філії І-ІІ ступеня до Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за наявності шкільного автобуса та капітального ремонту доріг від базової школи до опорної школи (відстань - 6,5 км).

3. Припинити діяльність Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» шляхом приєднання зі створенням філії І-ІІ ступенів до Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за наявності шкільного автобуса та капітального ремонту доріг від базової школи до опорної школи (відстань - 24 км).

4. Створити комісію по припинення діяльності Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» у складі:

 

 

Рожко Микола Васильович, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, голова комісії, ідентифікаційний номер 3012312174;

 

Члени комісії:

Гаврильчик Ірина Іванівна, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти, ідентифікаційний номер 2724412366;

Логвин Степан Дмитрович, директор Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, ідентифікаційний номер 2030815072;

Кузло Людмила Кіндратівна, директор Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», ідентифікаційний номер 2400618943;

Серко Анатолій Максимович, директор Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», ідентифікаційний номер 2902202474.

5. Термін та порядок пред’явлення вимог кредиторів:

5.1. Вимоги кредиторів задовольняються в порядку черговості, встановленого ст.122 ЦКУ.

5.2. Термін пред’явлення вимог кредиторів – 2 місяці з моменту опублікування рішення про припинення.

6. Начальнику управління освіти, молоді та спорту Стасюк Н.І.:

6.1.Привести розпорядчі та нормативно-правові документи навчальних закладів згідно з чинним законодавством.

6.2.Подати державному реєстратору необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, охорони здоров’я,материнства та дитинства, освіти, культури, соціальної політики,соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, депутатської діяльності (Рожка С.М.).

 

Голова ради                                          М.Кухарець

 

 

 

 

Проект підготовлений управління освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації:

 

Начальник управління ____________Н.Стасюк, тел. 2-00-97

Оприлюднений в мережі Інтернет за адресою: www.dubredu.rv.ua, дата оприлюднення - __.05.2016 року


  • Переглядів: 4 478
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9